„Budowa placu zabaw dla dzieci i młodzieży w Kłudnie Starym, Gmina Grodzisk Mazowiecki: Etap 2 – siłownia”

GMINA GRODZISK MAZOWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00066019
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00066019/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-27 09:26
Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-88f92aa4-ae41-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5291745901
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00066019 z dnia 2021-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa placu zabaw dla dzieci i młodzieży w Kłudnie Starym, Gmina Grodzisk Mazowiecki: Etap 2 – siłownia”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269137

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 32A

1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@grodzisk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.grodzisk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa placu zabaw dla dzieci i młodzieży w Kłudnie Starym, Gmina Grodzisk Mazowiecki: Etap 2 – siłownia”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88f92aa4-ae41-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066019

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010776/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.79 siłowni, altany i nawierzchni w Kłudnie Starym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00047179/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.40.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA:
„Budowa placu zabaw dla dzieci i młodzieży w Kłudnie Starym, Gmina Grodzisk Mazowiecki: Etap 2 – siłownia”
1.2. W skład inwestycji pn. „Budowa placu zabaw dla dzieci i młodzieży w Kłudnie Starym, Gmina Grodzisk Mazowiecki: Etap 2 – siłownia i altana z nawierzchniami” wchodzą m.in:
1.2.1. niwelacja terenu pod inwestycję;
1.2.2. budowa nawierzchni pod posadowienie altany;
1.2.3. budowa siłowni plenerowej wraz z nawierzchnią mineralną;
1.2.4. budowa nawierzchni mineralnych ciągów komunikacyjnych;
1.2.5. budowa instalacji elektrycznych i oświetlenia parkowego;
1.2.6. wykonanie trawników.
Przedmiot zamówienia obejmuje również obsługę geodezyjną z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej, zabezpieczenie terenu robót, roboty tymczasowe, porządkowe, odtworzenie zieleni itp.). Zakładanie trawników wg. technologii opisanej w projekcie zagospodarowania zieleni – lokalizacja do ustalenia w terenie.
Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 7 .7A do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia t.j. 115 953,07, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235088,89

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 235088,89

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane