Wykonanie oznakowania poziomego na drogach gminnych i powiatowych w granicach administracyjnych Miasta Żyrardowa
Miasto Żyrardów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00066259
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00066259/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-27 10:55
- Lokalizacja
- Żyrardów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c7eaa45-ae71-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8381464722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00066259 z dnia 2021-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie oznakowania poziomego na drogach gminnych i powiatowych w granicach administracyjnych Miasta Żyrardowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Żyrardów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II nr 1
1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 46/858-15-00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zyrardow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zyrardow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zyrardow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie oznakowania poziomego na drogach gminnych i powiatowych w granicach administracyjnych Miasta Żyrardowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c7eaa45-ae71-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066259
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004080/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wykonanie oznakowania poziomego na drogach gminnych i powiatowych w granicach administracyjnych Miasta Żyrardowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00049068/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.10.2021.MP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oznakowania poziomego na drogach gminnych i powiatowych w granicach administracyjnych Miasta Żyrardowa. Szczegółowy zakres zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) i Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, zwana dalej STWiORB, stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) OPZ;
2) STWiORB;
3) SWZ;
W przypadku rozbieżności pomiędzy poszczególnymi elementami wymienionymi powyżej:
- pierwszeństwo ma zawsze OPZ,
- pierwszeństwo ma STWiORB w zakresie, w jakim rozbieżność nie dotyczy OPZ.
2. Wykonawca udzieli gwarancji na wykonane malowanie cienkowarstwowego na okres 12 miesięcy.
Wykonawca udzieli gwarancji na malowanie grubowarstwowe na okres minimum 12 miesięcy. Wykonawca może wydłużyć okres gwarancji do 24 lub 36 miesięcy. Wydłużenie okresu gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2021-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |