Budowa dróg gminnych ul. Błońskiej na odc. od ul. Lwowskiej do ul. Nowa Wieś, ul. Lazurowej, ul. Białostockiej, odc. ul. Wiosennej do skrzyż. ul. Ludową oraz odc. ulic 01KDL, 02KDL, 06KDD
Gmina Wołomin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00066279
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00066279/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-27 11:07
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-baa7dba4-74fe-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 1251333722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00066279 z dnia 2021-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg gminnych ul. Błońskiej na odc. od ul. Lwowskiej do ul. Nowa Wieś, ul. Lazurowej, ul. Białostockiej, odc. ul. Wiosennej do skrzyż. ul. Ludową oraz odc. ulic 01KDL, 02KDL, 06KDD
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Wołomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227633071
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg gminnych ul. Błońskiej na odc. od ul. Lwowskiej do ul. Nowa Wieś, ul. Lazurowej, ul. Białostockiej, odc. ul. Wiosennej do skrzyż. ul. Ludową oraz odc. ulic 01KDL, 02KDL, 06KDD2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-baa7dba4-74fe-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066279
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005329/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa dróg gminnych ul. Błonskiej na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Nowa Wieś, ul. Lazurowej , ul. Białostockiej, odcinka ul. Wiosennej do skrzyżowania z ul. Ludową
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00009352/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 0,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg gminnych ul. Błońskiej na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Nowa Wieś, ul. Lazurowej, ul. Białostockiej, odcinka ul. Wiosennej do skrzyżowania z ul. Ludową oraz odcinków ulic projektowanych 01KDL, 02KDL, 06KDD w Wołominie wraz z przebudową odcinków ulic Ludowej, Wiosennej i bez nazwy w Wołominie z wyposażeniem w postaci oświetlenia ulicznego oraz kanalizacji deszczowej”.
1. 1 W ramach wykonania przedmiotu umowy Wykonawca w szczególności:
1) wykona roboty budowlane polegające na:
a) budowie dróg gminnych ul. Błońskiej na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Nowa Wieś, ul. Lazurowej, ul. Białostockiej, odcinka ul. Wiosennej do skrzyżowania z ul. Ludową oraz odcinków ulic projektowanych 01KDL, 02KDL, 06KDD w Wołominie w następującym zakresie:
➢ budowa jezdni, chodników i zjazdów;
➢ przebudowa istniejących jezdni;
➢ budowa miejsc postojowych;
➢ budowa sieci kanalizacji deszczowej wraz z wpustami i przykanalikami;
➢ budowa drenażu w ul. Krakowskiej i ul. Błońskiej;
➢ budowa oświetlenia ulicznego;
➢ przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej kolidującej z projektowanym układem drogowym, w tym:
• sieci elektroenergetycznej napowietrznej nN 0,4kV wraz z przyłączami napowietrznymi i kablowymi nN wraz z infrastrukturą towarzyszącą,
• sieci teletechnicznej,
• sieci gazowej,
• sieci wodociągowej,
• przyłączy wodociągowych;
➢ wycinka drzew i krzewów kolidujących z projektowanym układem drogowym;
➢ humusowanie z obsianiem trawą niezagospodarowanego terenu pasa drogowego;
➢ wykonanie nowego oznakowania poziomego i pionowego wg projektu stałej organizacji ruchu.
b) przebudowie odcinków ulic Ludowej, Wiosennej i bez nazwy w Wołominie w następującym zakresie:
➢ budowa jezdni, chodników i zjazdów;
➢ odtworzenie lub założenie terenów zielonych;
➢ budowa sieci kanalizacji deszczowej wraz z wpustami i przykanalikami;
➢ budowa oświetlenia ulicznego;
➢ wykonanie oznakowania pionowego i poziomego wg projektu stałej organizacji ruchu.
2) wykona aktualizację istniejącego projektu czasowej organizacji ruchu lub wykona projekt czasowej organizacji ruchu oraz będzie realizował roboty w oparciu o uzgodniony i aktualny projekt czasowej organizacji ruchu;
3) wykona aktualizację istniejącego projektu stałej organizacji ruchu oraz dokona jej wprowadzenia na podstawie zaktualizowanego projektu;
4) opracuje geodezyjną inwentaryzację powykonawczą w 2 egz.;
5) opracuje dokumentację powykonawczą w 1 egz.;
6) udzieli gwarancji na roboty budowlane;
7) zobowiązany jest do protokolarnego przekazania materiałów z rozbiórki Zamawiającemu a następnie złożenia ich w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Do obowiązków Wykonawcy należy odpowiednie zabezpieczenie ww. materiałów, w tym paletowanie, załadunek, transport i rozładunek w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Materiały pochodzące z rozbiórki a stanowiące własność osób prywatnych należy przekazać protokolarnie właścicielowi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3839283,27
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10485923
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3839283,27
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid „Czystość” Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 125 00 02 288
7.3.3) Ulica: ul. Sławkowska 22, 05
7.3.4) Miejscowość: Wołomin
7.3.5) Kod pocztowy: 05-200
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Branża teletechniczna, Branża sanitarna, Branża elektryczna
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3839283,27
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 760 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |