Budowa budynku segmentu dydaktycznego Szkoły Podstawowej w Szyku – etap I
Gmina Jodłownik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00066281
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00066281/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-27 11:08
- Lokalizacja
- Jodłownik, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b572ea57-ae3c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7371007419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00066281 z dnia 2021-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku segmentu dydaktycznego Szkoły Podstawowej w Szyku – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jodłownik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892239
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Jodłownik
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-620
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 3347050
1.5.8.) Numer faksu: 18 3347051
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@jodlownik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jodlownik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jodlownik.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku segmentu dydaktycznego Szkoły Podstawowej w Szyku – etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b572ea57-ae3c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066281
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002651/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa budynku segmentu dydaktycznego Szkoły Podstawowej w Szyku – etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00047105/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 934476,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest : Budowa budynku segmentu dydaktycznego Szkoły Podstawowej w Szyku – etap I, której zakres obejmuje :
a) Segment dydaktyczny Szkoły Podstawowej, wykonanie :
- robót ziemnych, ław fundamentowych, ścian, elementów żelbetowych
- konstrukcji dachu
- kanalizacji sanitarnej – poziomy kanalizacyjne
b) Sala gimnastyczna, wykonanie :
- robót ziemnych, ław fundamentowych, ścian, elementów żelbetowych - sala gimnastyczna
c) Przebudowa sieci, instalacji zewnętrznych i przyłączy sanitarnych, wykonanie :
- przebudowa zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej DN160
- przebudowa sieci kanalizacji deszczowej
- przebudowa sieci wodociągowej
- przebudowa sieci gazowej
- przebudowa przyłącza gazowego g32
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2021-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |