Wymiana nawierzchni na dwóch kortach tenisowych i boisku wielofunkcyjnym na Stadionie Miejskim w Płocku, przy ul. Sportowej 3
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00067579
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00067579/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-28 10:10
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c754292-9859-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7743231901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00067579 z dnia 2021-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana nawierzchni na dwóch kortach tenisowych i boisku wielofunkcyjnym na Stadionie Miejskim w Płocku, przy ul. Sportowej 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366071611
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Celebry Papieskiej 1
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 367 26 92
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosirplock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mosirplock.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.mosirplock.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność obiektów sportowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana nawierzchni na dwóch kortach tenisowych i boisku wielofunkcyjnym na Stadionie Miejskim w Płocku, przy ul. Sportowej 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c754292-9859-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067579
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00029670/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOSiR 3/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2905921,95 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 895000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem Zamówienia jest realizacja II ETAPU inwestycji pn. „Modernizacja trzech kortów tenisowych wraz z wykonaniem ich zadaszenia trzema halami namiotowymi łukowymi wraz z zapleczem techniczno-socjalnym i infrastrukturą techniczną oraz wymiana nawierzchni na dwóch kortach tenisowych i boisku wielofunkcyjnym” - znajdujących się na terenie Stadionu Miejskiego im. Bernarda Szymańskiego w Płocku, przy ul. Sportowej 3.
ETAP II polega na: „Wymianie nawierzchni na dwóch kortach tenisowych i boisku wielofunkcyjnym na Stadionie Miejskim w Płocku, przy ul. Sportowej 3”.
Zakres prac II ETAPU inwestycji – realizowanych w ramach niniejszego Zamówienia, obejmuje:
W zakres prac wchodzi kompleksowe wykonanie - zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową i decyzją o pozwoleniu na budowę - robót budowlanych w zakresie wymiany nawierzchni dwóch kortów tenisowych zewnętrznych i boiska wielofunkcyjnego zewnętrznego, w tym w szczególności:
• wykonanie prac ziemnych, usunięcie i utylizacja istniejącej nawierzchni z mączki ceglanej na kortach tenisowych oraz nawierzchni boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej (tartanowej)
• budowa dwóch kortów tenisowych i boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni akrylowej kategorii ITF3 wraz z podbudową asfaltobetonową,
• dostawa i montaż wyposażenia kortów i boiska wielofunkcyjnego,
• dostawa i montaż ogrodzenia panelowego i piłko chwytów wokół kortów i boiska wielofunkcyjnego z bramą techniczną (sztuk 2) i furtkami wejściowymi ( sztuk 3),
• wykonanie dojść do kortów i boiska wielofunkcyjnego,
• sporządzenie dokumentacji powykonawczej oraz inwentaryzacji geodezyjnej,
• uzyskanie od właściwego organu administracyjnego decyzji o pozwoleniu na użytkowanie zrealizowanego obiektu, po złożeniu stosownego wniosku wraz z niezbędną dokumentacją wymaganą przepisami prawa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1049531,48
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1049531,48
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1049531,48
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.W. Central Kort Aleksander Michałowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122148859
7.3.3) Ulica: B. Głowackiego 35/46
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-060
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1049535,48
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Po zakończeniu realizacji umowy, Wykonawca zobowiązany jest do złożenia wniosku o pozwolenie na użytkowanie, w terminie 7 dni od dnia podpisania, bez zastrzeżeń, protokołu odbioru zrealizowanych robót.| 2021-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |