Wykonanie przeb drogi leśnej pożarowej nr 32 Torfowa IN/2012/33 w km 1+200 - 1+600 Utrz. dróg leśnych w Nadleśnictwie Kolbuszowa - 2021 rok; Utrz szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Kolbuszowa 2021 rok
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kolbuszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00066472
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00066472/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-27 13:01
- Lokalizacja
- Świerczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a63ae19-8bdc-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8140002291
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRoboty w zakresie usuwania gleby
Wykonawcy
3 przyznane
Transport Remont Dróg Bogusław DrozdKlęczany 167, PL · lot 0
186 761,71 PLNUsługi Transportowo - Sprzętowe Piotr FaraśStany, PL · lot 1
140 365,1 PLNFirma Transportowo - Drogowa Stanisław Mazur, Kolbuszowa Górna 456, 36-100 KolbuszowaKolbuszowa Górna 456, PL · lot 2
23 616 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00066472 z dnia 2021-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie przeb drogi leśnej pożarowej nr 32 Torfowa IN/2012/33 w km 1+200 - 1+600 Utrz. dróg leśnych w Nadleśnictwie Kolbuszowa - 2021 rok; Utrz szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Kolbuszowa 2021 rok
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kolbuszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690027094
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świerczów 138
1.5.2.) Miejscowość: Świerczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 175812120
1.5.8.) Numer faksu: 175812121
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kolbuszowa@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kolbuszowa.krosno.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_krosno/nadl_kolbuszowa/zamowienia_publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
LEŚNICTWO
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie przeb drogi leśnej pożarowej nr 32 Torfowa IN/2012/33 w km 1+200 - 1+600 Utrz. dróg leśnych w Nadleśnictwie Kolbuszowa - 2021 rok; Utrz szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Kolbuszowa 2021 rok2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a63ae19-8bdc-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066472
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00021679/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wyk. przeb. drogi leś. poż. nr 32 Torfowa (Zadanie nr IN/2012/33) Utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Kolbuszowa - 2021 rok; Utrzymanie szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Kolbuszowa - 2021 rok.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00030376/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.26.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 275000 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 275000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie przebudowy drogi leśnej pożarowej nr 32 Torfowa (Zadanie nr IN/2012/33) w km 1+200 do 1+600; zgodnie z dokumentacją projektową oraz przedmiarem robót.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
4.5.5.) Wartość części: 140000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Kolbuszowa – 2021 rok, polegające na uzupełnianiu wyboi, równaniu nawierzchni, wałowaniu, koszeniu poboczy oraz zamiataniu.4.5.3.) Główny kod CPV: 45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
4.5.5.) Wartość części: 115000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utrzymanie szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Kolbuszowa – 2021 rok, polegające na wykonywaniu napraw kolein poprzez ich utwardzenie, równanie, wałowanie.4.5.3.) Główny kod CPV: 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
4.5.5.) Wartość części: 20000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186761,71
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 315527,72
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186761,71
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Remont Dróg Bogusław Drozd
7.3.4) Miejscowość: Klęczany 167
7.3.5) Kod pocztowy: 39-127
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186761,71
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-05-21 do 2021-07-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124930,80
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 339330,43
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140365,10
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowo - Sprzętowe Piotr Faraś
7.3.3) Ulica: Sosnowa 4
7.3.4) Miejscowość: Stany
7.3.5) Kod pocztowy: 37-433
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140365,10
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-05-14 do 2021-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23616,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49665,43
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23616,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Transportowo - Drogowa Stanisław Mazur, Kolbuszowa Górna 456, 36-100 Kolbuszowa
7.3.4) Miejscowość: Kolbuszowa Górna 456
7.3.5) Kod pocztowy: 36-100
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23616,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-05-14 do 2021-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |