Remont mieszkania numer 10 w budynku przy ulicy Kopernika 6 w Pszczynie
Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00066723
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00066723/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-27 13:54
- Lokalizacja
- Łąka, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b62c28c-9b50-11eb-90e5-2aec432e2be5
- Identyfikator
- 6380014737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00066723 z dnia 2021-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mieszkania numer 10 w budynku przy ulicy Kopernika 6 w Pszczynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272102830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sznelowiec 12
1.5.2.) Miejscowość: Łąka
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-241
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: 322103529
1.5.8.) Numer faksu: 322103464
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: azk@pszczyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.azk.pszczyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.pszczyna.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont mieszkania numer 10 w budynku przy ulicy Kopernika 6 w Pszczynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b62c28c-9b50-11eb-90e5-2aec432e2be5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066723
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006747/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont mieszkania nr 10 w budynku przy ul. Kopernika 6 w Pszczynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00030553/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZK.291.7.21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 71479,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Remont mieszkania nr 10 w budynku przy ul. Kopernika 6 w Pszczynie.
Zakres robót obejmuje następujące kategorie robót:
1) wymiana drzwi zewnętrznych i wewnętrznych,
2) demontaż posadzek,
3) demontaż instalacji wodno-kanalizacyjnej,
4) wykonanie posadzek z wykładzin PCV oraz płytek ceramicznych,
5) roboty tynkarskie,
6) biały montaż,
7) dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi ścian i sufitów,
8) montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej,
9) wymiana instalacji elektrycznej,
10) wymiana skrzynek bezpiecznikowych,
11) wymiana grzejników wraz z zaworami termostatycznymi,
12) wykonanie instalacji elektrycznej,
13) montaż grzejników elektrycznych na podczerwień wraz z termostatami
13) wzmocnienie oraz wymiana elementów konstrukcyjnych podłóg,
14) demontaż okładzin sufitowych,
15) docieplenie sufitu wełną mineralną,
16) wykonanie okładzin sufitowych z płyt GKF na rusztach,
17) wykonanie ścianek działowych i okładzin z płyt GKF,
18) okładziny belek stropowych z płyt GKF.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75379,48
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75379,48
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75379,48
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany Adam Kaszok
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381214881
7.3.3) Ulica: Batalionów Chłopskich 28
7.3.4) Miejscowość: Pszczyna
7.3.5) Kod pocztowy: 43-200
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75379,48
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-07-078.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |