Rewitalizacja niecki basenu kąpielowego w miejscowości Łąkta Górna.
GMINA ŻEGOCINA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00067194
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00067194/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-28 00:03
- Lokalizacja
- Żegocina, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-76e77583-b29a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8681021319
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00067194 z dnia 2021-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja niecki basenu kąpielowego w miejscowości Łąkta Górna.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻEGOCINA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 316
1.5.2.) Miejscowość: Żegocina
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-731
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zegocina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zegocina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zegocina.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja niecki basenu kąpielowego w miejscowości Łąkta Górna.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76e77583-b29a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067194
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004076/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rewitalizacja niecki basenu kąpielowego w miejscowości Łąkta Górna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00051739/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.9.PN.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont niecki basenu kąpielowego w miejscowości Łąkta Górna.
2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w następujących dokumentach:
a. Przedmiarach robót - Załącznik nr 9 do SWZ (poprawniony)
b. Wzorze umowy - Załącznik nr 8 do SWZ.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje Rewitalizacja niecki basenu kąpielowego w miejscowości Łąkta Górna poprzez:
1) Rozebranie nawierzchni z kostki brukowej betonowej, do ponownego montażu.
2) Demontaż drabinek basenowych
3) Rozebranie posadzki z płytek na zaprawie cementowej - obramówka basenu.
4) Czyszczenie ręczne poziomych powierzchni betonowych.
5) Skucie warstw odspojonej wylewki niecki basenowej.
6) Ręczna reprofilacja (wypełnianie ubytków) powierzchni konstrukcji betonowych zaprawą cementowo - polimerową - wykonanie warstwy szczepnej na powierzchniach poziomych konstrukcji betonowych.
7) Wyrównanie podłoży poziomych o średniej grubości 2 mm
8) Wypełnienie spoin poziomych elastyczną dwuskładnikową żywicą epoksydowo-poliuretanową.
9) Wykonanie powłok ochronnych na powierzchniach betonowych – gruntowanie powierzchni betonowych poziomych i pionowych - pod hydroizolację polimocznikową.
10) Wykonanie powłok ochronnych na powierzchniach betonowych – malowanie dwukrotne powierzchni betonowych poziomych i pionowych – wysokoelastyczna membrama polimocznikowa.
11) Uszczelnienie przejść rurowych przy obciążeniu wodą z zastosowaniem reaktywnej żywicy uszczelniającej.
12) Ponowny montaż drabinek basenowych.
13) Wykonanie powłok ochronnych na powierzchniach betonowych – malowanie dwukrotne powierzchni betonowych poziomych i pionowych – wysokoelastyczna membrama polimocznikowa - prysznice terenowe.
Szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawiera SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
I Zamawiający na podstawie art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. 2019 r. poz. 2019 ze zm.) zwanej dalej ustawą informuje o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie podstawowym bez możliwości prowadzenia negocjacji dla zadania pn. Rewitalizacja niecki basenu kąpielowego w miejscowości Łąkta Górna.II. Uzasadnienie wyboru oferty najkorzystniejszej:
W przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu otwarcia ofert, tj. do dnia 27.05.2021r. do godziny 09.00, do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta niepodlegająca odrzucenia. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowaniena podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2021-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |