MBO – Dzielnicowe centrum rekreacji pokoleniowej – Rada Dzielnicy Mysłowice Centrum
Gmina Miasto Mysłowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00067851
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00067851/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-28 11:47
- Lokalizacja
- Mysłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25ecc218-ad64-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 2220012288
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00067851 z dnia 2021-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MBO – Dzielnicowe centrum rekreacji pokoleniowej – Rada Dzielnicy Mysłowice Centrum
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mysłowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255393
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców 1
1.5.2.) Miejscowość: Mysłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 323171259
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: l.lukowicz@um.myslowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.myslowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://myslowice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MBO – Dzielnicowe centrum rekreacji pokoleniowej – Rada Dzielnicy Mysłowice Centrum2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25ecc218-ad64-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067851
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007087/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 MBO – Dzielnicowe centrum rekreacji pokoleniowej – Rada Dzielnicy Mysłowice Centrum
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00046601/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.3.2021.LŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 135023,54
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje realizację budowy obiektów małej architektury zgodnie z załączoną dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1.1.1. demontaż części istniejącego placu asfaltowego pod projektowane urządzenia siłowni zewnętrznej,
1.1.2. wykonanie nawierzchni z kostki brukowej i nawierzchni bezpiecznej pod urządzenia siłowni zewnętrznej,
1.1.3. montaż dziesięciu urządzeń siłowni zewnętrznej takich jak: biegacz, rowerek, orbitrek, wyciąg górny, jeździec, wioślarz, prasa ręczna, wahadło/twister, drążek uniwersalny, wahadło podwójne,
1.1.4. montaż elementów wyposażenia terenu takich jak: tablica z regulaminem,
1.1.5. budowa przyłącza oświetlenia ulicznego i instalacji monitoringu.
Szczegółowy i ilościowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączonej dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa
37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, który stanowi, że: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższa ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania.
Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 20.05.2021 r. do godziny 10:00 zostały złożone trzy oferty, które przewyższały kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Zamawiający odstępuję od możliwości negocjacji z Wykonawcami.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie prawnej wskazanej powyżej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199653,88
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255500
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |