Modernizacja i termomodernizacja budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, przy ul. Bytomskiej 161 w Piekarach Śląskich
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00067535
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00067535/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-28 09:57
- Lokalizacja
- Piekary Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d02c1328-a74a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6530004150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00067535 z dnia 2021-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i termomodernizacja budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, przy ul. Bytomskiej 161 w Piekarach Śląskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271049051
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. Jerzego Ziętka 60
1.5.2.) Miejscowość: Piekary Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-940
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm@zgm.piekary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.piekary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgm-piekary.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność w zakresie zarządu i administracji nieruchomościami zabudowanymi i niezabudowanymi stanowiącymi własność lub współwłasność Gminy Piekary Śląskie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i termomodernizacja budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, przy ul. Bytomskiej 161 w Piekarach Śląskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d02c1328-a74a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067535
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005297/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja i termomodernizacja budynku przy ulicy Bytomskiej 161
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00043786/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM/NZ-343-55/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektuj i buduj: „Modernizacja i termomodernizacja budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, przy ul. Bytomskiej 161 w Piekarach Śląskich zlokalizowanego na działce nr 317/184 wraz z audytem i projektem ocieplenia oraz instalacją c.o. i c.w.u., ETAP I Ocieplenie ścian i stropów wraz z audytem i projektem ocieplenia”
Opis przedmiotu zamówienia
- Remont elewacji frontowej zgodnie z zaleceniami konserwatorskimi (uzgodnienia z konserwatorem miejskim) i zastosowanie odpowiednich materiałów renowacyjnych,
- Wykonanie w technologii ETICS termomodernizacji budynku, zgodnie z wcześniej opracowaną dokumentacją techniczną i audytem, po jej akceptacji przez Inwestora, Miejskiego Konserwatora Zabytków oraz po skutecznym zgłoszeniu zamiaru wykonania robót budowlanych, bądź uzyskaniu pozwolenia na budowę, jeśli wymagane.
- Uzgodnienie projektu z rzeczoznawcą ds. p. poż. (budynek w granicy działki, styka się ścianą szczytową z sąsiednim budynkiem) jeśli jest wymagane.
- Wykonanie, w celu ustalenia parametrów ocieplenia, ogrzewania i kolorystyki, audytu energetycznego i projektu termomodernizacji (ocieplenia i kolorystyki).
- Wykonanie wymiany okienek piwnicznych i strychowych.
- Wykonanie wymiany drzwi wejściowych do klatki schodowej od strony podwórza na nowe, ciepłe, oszklone szkłem bezpiecznym (uzgodnienie koloru i materiału z konserwatorką). oraz wymiana stolarki okiennej klatki schodowej od strony podwórza,
- Wykonanie daszka nad wejściem do budynku od strony podwórza,
- Wykonanie izolacji pionowej ścian fundamentowych z wykonaniem i zasypaniem wykopów oraz wykonaniem opaski.
- Wymiany obróbek blacharskich i orynnowania z odprowadzeniem wody z rur spustowych do kanalizacji (uzgodnienie koloru z konserwatorką).
- Wykonanie pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej, z tynkowaniem kominów (uzgodnienie koloru z Miejskim Konserwatorem Zabytków).
- Wykonanie instalacji domofonowej cyfrowej.
- Wykonanie instalacji monitoringu CCTV.
- Modernizacja istniejących, zewnętrznych schodów (uzupełnienie ubytków, ułożenie mrozoodpornych płytek, montaż balustrady) (uzgodnienie koloru z konserwatorką).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2021-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |