Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowych wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowy i budowy dróg w Tarnobrzegu
Miasto Tarnobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00067773
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-28 11:23
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8672079199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi kontroli i nadzoru technicznego
Wykonawcy
7 przyznanych
TADEUSZ ŻAKTarnobrzeg, PL
110 085 PLNTADEUSZ ŻAKTarnobrzeg, PL
48 585 PLNMartyna WydraTarnobrzeg, PL
17 900 PLNMartyna WydraTarnobrzeg, PL
13 600 PLNSZYMON WADOWSKIKraków, PL
18 696 PLNSZYMON WADOWSKIKraków, PL
18 696 PLNMartyna WydraTarnobrzeg, PL
25 700 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.