Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Górki Borze

Gmina Korytnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00067532
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00067532/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-28 09:55
Lokalizacja
Korytnica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba1823b1-9d0a-11eb-b7a8-ba075a5bf367
Identyfikator
8241727162
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem drogowym

Wykonawcy

1 przyznane

P.W Wikrusz Adam WitkowskiMiedzna, PL · lot 0
207 643,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00067532 z dnia 2021-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Górki Borze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Korytnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Małkowskiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Korytnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 256612284

1.5.8.) Numer faksu: 256612260

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@korytnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korytnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Górki Borze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba1823b1-9d0a-11eb-b7a8-ba075a5bf367

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067532

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006565/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowosci Górki Borze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00032605/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RK.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Górki Borze o łącznej długości 543,70mb
- odcinek 1 km 0+000 do 0+180 długość 180mb
- odcinek 2 km 0+016,30 do 0+160 długość 143,70mb
- odcinek 3 km 0+000 do 0+220 długość 220mb
na działkach o numerach : 124,373, 420 i 438 – obręb Górki Borze

Dokładna lokalizacja poszczególnych odcinków przedstawiona jest na planach zagospodarowania terenu. Odcinki poszczególnych dróg znajdują się w terenie zabudowanym miejscowości Górki Borze.
Wzdłuż przebudowywanych odcinków dróg występują działki siedliskowe mieszkańców wsi Górki Borze.
Droga na odcinku nr 1 /km 0+000 do 0+180 /łącząca się z drogą powiatową nr 2247 W Kałuszyn- Roguszyn- Paplin posiada nawierzchnię żwirową szerokości ok. 5,00m oraz pobocza gruntowe. Nawierzchnia ta jest bardzo zdeformowana przez ruch pojazdów rolniczych.
Droga na odcinku nr 2 km /0+000 do 0+160/ posiada istniejącą nawierzchnię żwirową szerokości ok.4,50m. Droga przebiega od skrzyżowania z drogą powiatową nr 4224W – Węgrów Turna – Górki Borze do ostatniej posesji wsi w kierunku północno-wschodnim.
Droga na odcinku nr 3 km /0+000 do 0+220/ posiada istniejącą nawierzchnię żwirową szerokości 4,50m. Droga przebiega od skrzyżowania z drogą powiatową nr 4224W do ostatniej posesji wsi w kierunku południowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213310-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem drogowym

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207643,68

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310416,08

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207643,68

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.W Wikrusz Adam Witkowski

7.3.3) Ulica: ul. Orzeszowska 5

7.3.4) Miejscowość: Miedzna

7.3.5) Kod pocztowy: 07-106

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207643,68

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2021-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane