Rozbudowa Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej (MCSM) Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00068097
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00068097/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-28 13:04
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-547f0b0f-9cf3-11eb-b7a8-ba075a5bf367
- Identyfikator
- 8882692150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00068097 z dnia 2021-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej (MCSM) Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWA UCZELNIA ZAWODOWA WE WŁOCŁAWKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 911266951
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 17
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@puz.wloclawek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puz.wloclawek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.pwsz.wloclawek.pl/1012/zamowienia-od-130-000-zl-2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej (MCSM) Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-547f0b0f-9cf3-11eb-b7a8-ba075a5bf367
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00068097
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011308/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa MCSM
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Zwiększenie jakości kształcenia na kierunku pielęgniarstwo w PUZ we Włocławku poprzez rozwój MCSM oraz wdrożenie programu rozwojowego" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś V - Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działanie 5.3.Wysoka jakość kształcenia na kierunkach medycznych.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00032483/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: G.202.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na zadaniu pn. „Rozbudowa Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej (MCSM) Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku”.
2. Zakres opracowania obejmuje działkę budowlaną o nr ewid. 66/4, KM 9/1, położoną we Włocławku, przy ul. Obrońców Wisły 1920 r. 21/25.
3. Przedsięwzięcie zakłada: roboty rozbiórkowe, przebudowę przegród konstrukcyjnych wewnętrznych w zakresie wykonania nowych otworów drzwiowych i okiennych, wykonanie ścian działowych, przebudowę pomieszczeń w zakresie dostosowania ich do nowej funkcji, zabudowę wiaty zewnętrznej, wykonanie instalacji wod-kan,, instalacji c.o., instalacji elektrycznych, instalacji teletechnicznych, instalacji wentylacyjnych, instalacji p.poż., instalacji gazów medycznych, dostosowanie istniejącego pomieszczenia WC dla osób niepełnosprawnych oraz wykonanie platformy pionowej do transportu osób niepełnosprawnych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pomocniczo w przedmiarze robót, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiary robót mają charakter pomocniczy i nie stanowią opisu przedmiotu zamówienia. Przedmiar robót nie determinuje zakresu prac objętych przedmiotem zamówienia. Zawarte w Przedmiarze robót zestawienia mają jedynie zobrazować skalę robót i pomóc Wykonawcom w oszacowaniu kosztów inwestycji. Wskazane w przedmiarze robót Katalogi Nakładów Rzeczowych i Katalogi Norm Nakładów Rzeczowych mają charakter pomocniczy przy wycenie robót, KNR i KNNR wskazano w celu przykładowego opisu pozycji przedmiarowych.
Zmodyfikowany zakres zapisów ujętych w dokumentacji projektowej o nazwie „Technologia” stanowi wymagania dotyczące wyposażenia dla potrzeb budowlanych i w tym zakresie jest wiążący dla Wykonawców
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 880434,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1277970,00
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 880434,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MBI Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8883119317
7.3.3) Ulica: Wojskowa 11
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 880434,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |