Budowa oświetlenia w m. Koziegłówki ul. Spokojna; Mysłów ul. Słoneczna; Miłość ul. Św. Walentego; Miłość ul. Folwarczna; Koziegłowy Wylągi- Siedlec Duży, ul. Słoneczna; Siedlec Duży ul. Słoneczna;
GMINA I MIASTO KOZIEGŁOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00069004
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00069004/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-31 11:09
- Lokalizacja
- Koziegłowy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-211e8284-a108-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5771952310
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Wykonawcy
3 przyznane
ETEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZawiercie, PL · lot 0
40 911,35 PLNTOMASZ KOWALSKIOlkusz, PL · lot 1
74 368,08 PLNETEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZawiercie, PL · lot 2
58 339,49 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00069004 z dnia 2021-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia w m. Koziegłówki ul. Spokojna; Mysłów ul. Słoneczna; Miłość ul. Św. Walentego; Miłość ul. Folwarczna; Koziegłowy Wylągi- Siedlec Duży, ul. Słoneczna; Siedlec Duży ul. Słoneczna;
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO KOZIEGŁOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398505
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Moniuszki 14
1.5.2.) Miejscowość: Koziegłowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-350
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 343141219
1.5.8.) Numer faksu: 3413141219
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: izp@kozieglowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozieglowy.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kozieglowy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia w m. Koziegłówki ul. Spokojna; Mysłów ul. Słoneczna; Miłość ul. Św. Walentego; Miłość ul. Folwarczna; Koziegłowy Wylągi- Siedlec Duży, ul. Słoneczna; Siedlec Duży ul. Słoneczna;2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-211e8284-a108-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069004
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004300/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa oświetlenia ulicznego w: m. Mysłów ul. Słoneczna; m. Siedlec Duży ul. Słoneczna; m. Koziegłówki ul. Spokojna; m. Miłość ul. Folwarczna; m. Miłość ul. Św. Walentego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00036591/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIGK. 271.01.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 269823,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1.Budowa oświetlenia ulicznego w m. Koziegłówki ul. Spokojna;
Budowa oświetlenia ulicznego w m. Mysłów ul. Słoneczna;
Zakres rzeczowy Części nr 1 obejmuje m. in.:
Koziegłówki: Na wszystkich stanowiskach słupowych należy zabudować oprawy oświetleniowe wykonane w II klasie izolacji, z energooszczędnymi źródłami światła typu LED o mocy 36 W – 5 kpl, zabudowane na wysięgnikach ocynkowanych o dł. 1,5 m i kącie nachylenia 5st. Celem podłączenia opraw, na przewodzie fazowym oświetlenia ulicznego należy zabudować oprawy bezpiecznikowe w II klasie izolacji z wkładkami bezpiecznikowymi o wartości 2A. Podłączenie oprawy z linią oświetlenia ulicznego należy wykonać przewodem typu YDY 2x2,5 mm2 /750V, prowadzonym w wysięgniku w rurze ochronnej fi16 mm odpornej na promienie UV. Podłączenie przewodu N bezpośrednio z linii zaciskami przebijającymi izolację. Na oprawach dokonać oznaczenia właściciela opraw: Na żółtym tle opis UG.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Projekty budowlano – wykonawczy wraz z uzgodnieniami, STWiOR, przedmiar robót i zgłoszenie z dn. 26.11.2020 r. które stanowią załącznik do specyfikacji warunków zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest w przypadku dezaktualizacji do uzyskania niezbędnych aktualnych uzgodnień.
Mysłów: Na wszystkich stanowiskach słupowych należy zabudować oprawy oświetleniowe wykonane w II klasie izolacji, z energooszczędnymi źródłami światła typu LED o mocy 20,5 W – 13 kpl, zabudowane na wysięgnikach ocynkowanych o dł. 1,5 m i kącie nachylenia 5st. Celem podłączenia opraw, na przewodzie fazowym oświetlenia ulicznego należy zabudować oprawy bezpiecznikowe w II klasie izolacji z wkładkami bezpiecznikowymi o wartości 2A. Podłączenie oprawy z linią oświetlenia ulicznego należy wykonać przewodem typu YDY 2x2,5 mm2 /750V, prowadzonym w wysięgniku w rurze ochronnej fi16 mm odpornej na promienie UV. Podłączenie przewodu N bezpośrednio z linii zaciskami przebijającymi izolację. Na oprawach dokonać oznaczenia właściciela opraw: Na żółtym tle opis UG.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Projekty budowlano – wykonawczy wraz z uzgodnieniami, STWiOR, przedmiar robót i zgłoszenie z dn. 28.08.2020 r., które stanowią załącznik do specyfikacji warunków zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest w przypadku dezaktualizacji do uzyskania niezbędnych aktualnych uzgodnień.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 67976,08 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2.Budowa oświetlenia ulicznego w m. Miłość ul. Św. Walentego
Budowa oświetlenia ulicznego w m. Miłość ul. Folwarczna
Zakres rzeczowy Części nr 2 obejmuje m. in.:
W celu oświetlenia fragmentu ulicy św. Walentego, należy wybudować kablową linię oświetleniową z latarniami wolnostojącymi – 4kpl. Linię tę poprowadzić z zacisków prądowych w szafie oświetlenia ulicznego SOU w rozdzielnicy nN stacji transformatorowej SN/nN CZW20218 Miłość. Na wysięgnikach należy zawiesić uliczne oprawy oświetleniowe LED w II klasie ochronności, o parametrach, które spełnią wymagania określone w dokumentacji technicznej. W celu zasilenia ustawionych latarni należy wybudować linię kablową kablem typu NA2XY-J 4x35 mm2, którą należy wyprowadzić z szafki oświetleniowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Projekty budowlano – wykonawczy wraz z uzgodnieniami, STWiOR, przedmiar robót i Decyzją nr 33/21 z dn. 15.01.2021 r., które stanowią załącznik do specyfikacji warunków zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest w przypadku dezaktualizacji do uzyskania niezbędnych aktualnych uzgodnień.
W celu oświetlenia fragmentu ulicy Folwarczna, należy wybudować kablową linię oświetleniową z latarniami wolnostojącymi – 10kpl. Linię tę poprowadzić z zacisków prądowych w szafie oświetlenia ulicznego SOU w rozdzielnicy nN stacji transformatorowej SN/nN CZW20218 Miłość. Na wysięgnikach należy zawiesić uliczne oprawy oświetleniowe LED w II klasie ochronności, o parametrach, które spełnią wymagania określone w dokumentacji technicznej. W celu zasilenia ustawionych latarni należy wybudować linię kablową kablem typu NA2XY-J 4x35 mm2, którą należy wyprowadzić z szafki oświetleniowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Projekty budowlano – wykonawczy wraz z uzgodnieniami, STWiOR, przedmiar robót i Decyzją nr 36/21 z dn. 15.01.2021 r., które stanowią załącznik do specyfikacji warunków zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest w przypadku dezaktualizacji do uzyskania niezbędnych aktualnych uzgodnień.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 99217,52 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3.Budowa oświetlenia ulicznego w m. Koziegłowy Wylągi- Siedlec Duży, ul. Słoneczna
Budowa oświetlenia ulicznego w m. Siedlec Duży ul. Słoneczna
Zakres rzeczowy Części nr 3 obejmuje m. in.:
Siedlec Duży ul. Słoneczna: Na wszystkich stanowiskach słupowych należy zabudować oprawy oświetleniowe wykonane w II klasie izolacji, z energooszczędnymi źródłami światła typu LED -8kpl, oprawy o mocy 50 W, zabudowane na wysięgnikach ocynkowanych o dł. 1,5 m i kącie nachylenia 5st. Podłączenie oprawy z linią oświetlenia ulicznego należy wykonać przewodem typu YDY 2x2,5 mm2 /750V, prowadzonym w wysięgniku w rurze ochronnej fi16 mm odpornej na promienie UV. Podłączenie przewodu N bezpośrednio z linii zaciskami przebijającymi izolację. Na oprawie dokonać oznaczenia właściciela opraw: Na żółtym tle opis UG.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Projekty budowlano – wykonawczy wraz z uzgodnieniami, STWiOR, przedmiar robót i zgłoszeniem z dn. 28.08.2020 r., które stanowią załącznik do specyfikacji warunków zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest w przypadku dezaktualizacji do uzyskania niezbędnych aktualnych uzgodnień.
Koziegłowy Wylągi- Siedlec Duży, ul. Słoneczna: W celu oświetlenia rozpatrywanego fragmentu ulicy Słonecznej, należy wybudować napowietrzną linię oświetleniową z zastosowaniem słupów wirowanych. W miejscach pokazanych na planie sytuacyjnym należy ustawić słupy wirowane z wysięgnikami o dł. 1,5 m i nachyleniu o kącie 5st w stosunku do podłoża. Na wysokości 1,6 m od podstawy słupa należy umieścić tabliczkę z oznaczeniem „UG” i numerem słupa (numeracja wg. Rysunków). Pomiędzy stanowiskami słupowymi należy powiesić przewód izolowany samonośny typu AsXSn 2x35mm2, który należy zamocować na poszczególnych stanowiskach słupowych. Przewód ten należy podpiąć do istn. linii oświetlenia ulicznego na słupie nr 30/20 za pomocą zacisków przebijających izolację. Na wysięgnikach należy zawiesić uliczne oprawy oświetleniowe LED w II klasie izolacji o parametrach , które spełniają wymagania określone w dokumentacji technicznej – 10 kpl. Podłączenie oprawy z linią oświetlenia ulicznego należy wykonać przewodem typu YDY 2x 2,5mm2, prowadzonym w wysięgniku w rurze ochronnej fi 16mm odpornej na promienie UV. Podłączenie przewodu N bezpośrednio z linii zaciskami przebijającymi izolację. Na oprawie dokonać oznaczenia właściciela oprawy: Na białym tle opis „UG”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Projekty budowlano – wykonawczy wraz z uzgodnieniami, STWiOR, przedmiar robót i Decyzją nr 964/20 z dn. 11.12.2020 r., które stanowią załącznik do specyfikacji warunków zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest w przypadku dezaktualizacji do uzyskania niezbędnych aktualnych uzgodnień.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 102630,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40911,35
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70235,53
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40911,35
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ETEC Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6372028676
7.3.3) Ulica: Kluczewska 2
7.3.4) Miejscowość: Olkusz
7.3.5) Kod pocztowy: 32-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40911,35
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74368,08
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 106256,22
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74368,08
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU TRE-ELEKTRYK Tomasz Kowalski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6371549781
7.3.3) Ulica: Kluczewska 2
7.3.4) Miejscowość: Olkusz
7.3.5) Kod pocztowy: 32-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74368,08
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58339,49
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 109529,05
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58339,49
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ETEC Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6372028676
7.3.3) Ulica: Kluczewska 2
7.3.4) Miejscowość: Olkusz
7.3.5) Kod pocztowy: 32-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58339,49
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2021-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |