Modernizacja toalet w Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy
Gmina Trzebnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00071130
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00071130/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-01 14:54
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09a229b7-8e12-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 9151603770
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00071130 z dnia 2021-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja toalet w Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935135
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. M. J. Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/trzebnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja toalet w Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09a229b7-8e12-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00071130
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003951/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja toalet w Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00023536/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja toalet w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. M. Konopnickiej 14 w Trzebnicy. 2. W zakres zamówienia wchodzi wykonanie robót modernizacyjnych zawartych w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ w podziale na następujące zadania:Zadanie I – I Piętro (sanitariaty) a) roboty budowlane b) roboty elektryczne c) roboty instalacyjne. UWAGA!!! 1) Odpady należy wywieźć i zagospodarować na koszt Wykonawcy zgodnie z przepisami prawa. 2) Złom pochodzący z demontażu instalacji c.o. należy zdać do punktu skupu złomu, a asygnaty z przekazania złomu do punktu skupu należy przekazać Zamawiającemu. Integralną częścią Opisu przedmiotu zamówienia są następujące dokumenty: - 1.1_RYS. 1 br. budowlana p. I i p. II.pdf
- 1.2_RYS. 2 br. sanitarna p. I i p. II.pdf - 2.1_ PRZEDMIAR_zadanie 1.pdf - 2.2_ PRZEDMIAR_zadanie 2.pdf Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do SWZ "Opis Przedmiotu Zamówienia"
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 134601,37 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja toalet w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. M. Konopnickiej 14 w Trzebnicy. 2. W zakres zamówienia wchodzi wykonanie robót modernizacyjnych zawartych w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ w podziale na następujące zadania:Zadanie II – II Piętro (sanitariaty) a) roboty budowlane b) roboty elektryczne c) roboty instalacyjne. UWAGA!!! 1) Odpady należy wywieźć i zagospodarować na koszt Wykonawcy zgodnie z przepisami prawa. 2) Złom pochodzący z demontażu instalacji c.o. należy zdać do punktu skupu złomu, a asygnaty z przekazania złomu do punktu skupu należy przekazać Zamawiającemu. Integralną częścią Opisu przedmiotu zamówienia są następujące dokumenty: - 1.1_RYS. 1 br. budowlana p. I i p. II.pdf
- 1.2_RYS. 2 br. sanitarna p. I i p. II.pdf - 2.1_ PRZEDMIAR_zadanie 1.pdf - 2.2_ PRZEDMIAR_zadanie 2.pdf Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do SWZ "Opis Przedmiotu Zamówienia"
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 138703,09 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne - art. 255 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą PZP”.
Uzasadnienie faktyczne - wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 ustawy PZP.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138272,26
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138272,26
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne - art. 255 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą PZP”.
Uzasadnienie faktyczne - wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 ustawy PZP.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 132425,44
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 132425,44
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |