Dostosowanie Pawilonu B w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach do Ochrony Przeciwpożarowej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00069012
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00069012/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-31 11:12
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6bf0cfc-b220-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7162238942
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00069012 z dnia 2021-05-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie Pawilonu B w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach do Ochrony Przeciwpożarowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431205731

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bema 1

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 450 23 89

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpitalpulawy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalpulawy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie Pawilonu B w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach do Ochrony Przeciwpożarowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6bf0cfc-b220-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069012

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009701/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostosowanie Pawilonu B w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach do Ochrony Przeciwpożarowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00050626/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZM 5/230/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia ZM 5/230/2021 jest dostosowanie Pawilonu B w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach do wymagań ochrony przeciwpożarowej.
Zakres robót, o których mowa obejmuje: dostosowanie Pawilonu B w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach do wymagań ochrony przeciwpożarowej. Zakres opracowania obejmuje pawilon B wraz ze strefami wyjściowymi z budynku.
Przedsięwzięcie inwestycyjne, którego dotyczy projekt to przebudowa związana z poprawą standardu użytkowania, przede wszystkim w zakresie dostosowania do wymagań obowiązujących przepisów prawa w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz wytycznych zawartych w ekspertyzie technicznej stanu bezpieczeństwa pożarowego autorstwa Tomasza Barana i Jacka W. Bubeła.
Zgodnie z oświadczeniem Inwestora budynek będzie podlegał termomodernizacji
w kolejnym etapie inwestycji. Inwestor posiada stosowną dokumentację projektową do wykonania tego zadania. Uzgodnienia w zakresie wykonania poszczególnych zakresów robót budowlanych do uzgodnienia z przedstawicielem Inwestora.
Szczegółowe opisy techniczne sposobu wykonania robót zawarte są w Załączniku nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, działając na mocy art. 266 w związku z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp, zawiadamia o unieważnieniu postępowania.
W w/w postępowaniu zostały złożone dwie oferty Wykonawców.
Oferta nr 1 – Zakład Remontowo Budowlany ARTKON Artur Olesiejuk, ul. Kalinowszczyzna 64/24, 20-201 Lublin nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez Zamawiającego. Oferta została odrzucona na mocy art. 226 ust. 1 pkt 6 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Oferta nr 2 - Zakład Zabezpieczeń Przeciwpożarowych STANPOŻ Grzegorz Staniak, Szerokie 56N, 20-050 Lublin przewyższyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Podstawa prawna – art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-05-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane