Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowych w branży drogowej
GMINA INOWROCŁAW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00068608
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-31 08:03
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5562738848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
7 przyznanych
ANDRZEJ PIASECKIInowrocław, PL
32 329 PLNANDRZEJ PIASECKIInowrocław, PL
17 712 PLNANDRZEJ PIASECKIInowrocław, PL
35 670 PLNANDRZEJ PIASECKIInowrocław, PL
12 300 PLNANDRZEJ PIASECKIInowrocław, PL
18 081 PLNANDRZEJ PIASECKIInowrocław, PL
12 300 PLNANDRZEJ PIASECKIInowrocław, PL
18 450 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.