Remont wejścia głównego w budynku B przy ul. Śniadeckich 2 w Koszalinie

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00068897
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00068897/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-31 10:34
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-24fa8539-bf87-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6690505168
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie politechnikPokrywanie podłóg i ścianRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00068897 z dnia 2021-05-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wejścia głównego w budynku B przy ul. Śniadeckich 2 w Koszalinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001703

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ŚNIADECKICH 2

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-453

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 943478635

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@tu.koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.tu.koszalin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/ https://bip.tu.koszalin.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont wejścia głównego w budynku B przy ul. Śniadeckich 2 w Koszalinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24fa8539-bf87-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00068897

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008025/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont wejścia głównego w budynku B przy ul. Śniadeckich w Koszalinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00068354/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 18/TP1/SZP-3/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 138155,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont wejścia głównego w budynku B przy ul. Śniadeckich 2 w Koszalinie w zakresie określonym w SWZ, STWiORB stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ oraz w przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający dokonuje wyodrębnienia zamówienia na 2 samodzielne części (każda część nazywana jest w dalszej części „Zadaniem”):Zadanie I - Remont schodów zewnętrznych wejścia głównego budynku B Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia gwarancji na wykonane roboty na okres co najmniej 3 lat (licząc od daty podpisania protokołu końcowego i odbioru robót). Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej miejsca wykonywania zamówienia wyborowi wykonawcy jako czynności pomocniczej w celu prawidłowego przygotowania oferty, po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym terminu i godziny . Jeżeli Wykonawca złoży ofertę bez odbycia wizji lokalnej, Zamawiający nie odrzuci oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp.
Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę (w ofercie) części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania ich nazw, jeżeli są już znani na tym etapie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214410-7 - Roboty budowlane w zakresie politechnik

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 116179,62 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont wejścia głównego w budynku B przy ul. Śniadeckich 2 w Koszalinie w zakresie określonym w SWZ, STWiORB stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ oraz w przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający dokonuje wyodrębnienia zamówienia
na 2 samodzielne części (każda część nazywana jest w dalszej części „Zadaniem”):Zadanie II -,Wykonanie malowania konstrukcji stalowej zadaszenia nad wejściem głównym budynku B Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia gwarancji na wykonane roboty na okres co najmniej
3 lat (licząc od daty podpisania protokołu końcowego i odbioru robót). Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej miejsca wykonywania zamówienia wyborowi
wykonawcy jako czynności pomocniczej w celu prawidłowego przygotowania oferty, po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym terminu i godziny .Jeżeli Wykonawca złoży ofertę bez odbycia wizji lokalnej, Zamawiający nie odrzuci oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę (w ofercie) części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania ich nazw, jeżeli są już znani na tym etapie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214410-7 - Roboty budowlane w zakresie politechnik

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 21976,07 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

2021-05-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane