Zagospodarowanie poscaleniowe wsi Piława Dolna oraz części wsi Owiesno gmina Dzierżoniów, powiat dzierżoniowski
Powiat Dzierżoniowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00069407
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00069407/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-31 13:25
- Lokalizacja
- Dzierżoniów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a29e6b23-9e77-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8822125482
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00069407 z dnia 2021-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie poscaleniowe wsi Piława Dolna oraz części wsi Owiesno gmina Dzierżoniów, powiat dzierżoniowski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Dzierżoniowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717817
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 27
1.5.2.) Miejscowość: Dzierżoniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748321864
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@pow.dzierzoniow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pow.dzierzoniow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.pow.dzierzoniow.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie poscaleniowe wsi Piława Dolna oraz części wsi Owiesno gmina Dzierżoniów, powiat dzierżoniowski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a29e6b23-9e77-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069407
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000437/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Scalanie gruntów we wsi Piława Dolna oraz części wsi Owiesno, gmina Dzierżoniów, powiat dzierżoniowski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych wraz z zadrzewieniami przydrożnymi, likwidacja zbędnych dróg wraz z rekultywacją umożliwiającą uprawę mechaniczną gruntów oraz poprawa parametrów technicznych urządzeń melioracji wodnych”, „Scalenie gruntów wsi Piława Dolna oraz części wsi Owiesno, gmina Dzierżoniów, powiat dzierżoniowski"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00034204/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 19711862,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje:
Realizację prac z zakresu zagospodarowania poscaleniowego, w tym: budowę i przebudowę dróg nr 1, 2, 3, 4, 5 o łącznej długości 9,03 km, realizację planu zadrzewień dla dróg 1, 2, 3, likwidację zbędnych dróg o długości 2,372 km (0,97 ha)
wraz z ich rekultywacją umożliwiającą uprawę mechaniczną gruntów oraz poprawę parametrów technicznych urządzeń melioracji wodnych poprzez konserwację/odbudowę rowów melioracyjnych (R-TI i R-UI) na długości 1,16 km oraz budowę na nich 2 zbiorników pełniących funkcję retencjonowania wody o łącznej powierzchni około 0,58 ha. Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia zawarte zostały w dokumentacji projektowej oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiących odpowiednio załącznik nr 1 oraz załącznik nr 2 do niniejszej instrukcji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przekraczała kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia. Zamawiający nie miał możliwości zwiększenia ww. kwoty do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14977602,99
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26392817,31
| 2021-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |