BUDOWA OBIEKTÓW W SYSTEMIE KONTENEROWYM DO ZADAŃ INWESTYCYJNYCH WRAZ ICH PODZIAŁEM:
GMINA REGIMIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00069388
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00069388/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-31 13:20
- Lokalizacja
- Regimin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fd7d5239-b248-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5661875784
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00069388 z dnia 2021-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA OBIEKTÓW W SYSTEMIE KONTENEROWYM DO ZADAŃ INWESTYCYJNYCH WRAZ ICH PODZIAŁEM:
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REGIMIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378396
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Rzewuskiego 19
1.5.2.) Miejscowość: Regimin
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-461
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 236811756
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@regimin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.regimin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.regimin.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA OBIEKTÓW W SYSTEMIE KONTENEROWYM DO ZADAŃ INWESTYCYJNYCH WRAZ ICH PODZIAŁEM:2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd7d5239-b248-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069388
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005012/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 BUDOWA ŚWIETLICY ORAZ PLACU ZABAW W M. PAWŁÓWKO
1.1.12 BUDOWA KOMPLEKSU REKREACYJNO -SPORTOWEGO W M. JARLUTY MAŁE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00051351/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IDB.271.02.2021.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 170731,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE 1: BUDOWA KOMPLEKSU REKREACYJNO – SPORTOWEGO W M. JARLUTY MAŁE
Montaż z wykończeniem i wyposażeniem kontenerów 3 szt. (instalacja elektryczna, grzejniki elektryczne, oświetlenie, instalacja sanitarna, wyposażenie w drzwi, okna, urządzenia wew (biały montaż), rynny, rury spustowe). Wykonawca powinien ująć rolety antywłamaniowe na okna i drzwi wejściowe. Rolety antywłamaniowe mają być ręczne.
Bez zagospodarowania terenu (bez nawierzchni z kostki brukowej)
Kolor kontenerów do uzgodnienia z inwestorem.
ZADANIE 2: BUDOWA ŚWIETLICY ORAZ PLACU ZABAW W M. PAWŁÓWKO
Montaż z wykończeniem i wyposażeniem kontenerów – 3 szt. (instalacja elektryczna, grzejniki elektryczne, oświetlenie, instalacja sanitarna, wyposażenie w drzwi, okna, urządzenia wew (biały montaż), rynny, rury spustowe). Wykonawca powinien ująć rolety antywłamaniowe na okna i drzwi wejściowe. Rolety antywłamaniowe mają być ręczne.
Bez zagospodarowania terenu (bez nawierzchni z kostki brukowej)
Kolor kontenerów do uzgodnienia z inwestorem
4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do w/w postępowania nie złożono żadnej oferty| 2021-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |