Poprawa stanu infrastruktury obiektów kulturalno- rekreacyjnych na terenie Gminy Wieleń poprzez budowę wspólnej sali wiejskiej dla sołectw: Marianowo i Herburtowo
Gmina Wieleń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00069919
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00069919/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-01 08:16
- Lokalizacja
- Wieleń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ecb5c00d-a684-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7632109491
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00069919 z dnia 2021-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa stanu infrastruktury obiektów kulturalno- rekreacyjnych na terenie Gminy Wieleń poprzez budowę wspólnej sali wiejskiej dla sołectw: Marianowo i Herburtowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieleń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791158
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 34
1.5.2.) Miejscowość: Wieleń
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-730
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 672561170
1.5.8.) Numer faksu: 672561021
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Wielen_UM@wokiss.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wielen.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wielen1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa stanu infrastruktury obiektów kulturalno- rekreacyjnych na terenie Gminy Wieleń poprzez budowę wspólnej sali wiejskiej dla sołectw: Marianowo i Herburtowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecb5c00d-a684-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069919
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002185/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Poprawa stanu infrastruktury obiektów kulturalno- rekreacyjnych na terenie Gminy Wieleń poprzez budowę wspólnej sali wiejskiej dla sołectw: Marianowo i Herburtowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00040629/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KTI.271.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1614740,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego: Poprawa stanu infrastruktury obiektów kulturalno- rekreacyjnych na terenie Gminy Wieleń poprzez budowę wspólnej sali wiejskiej dla sołectw: Marianowo i Herburtowo.
W zakres zadania wchodzi budowa obiektu sali wiejskiej zlokalizowanej w obrębie działki nr 12/1 we wsi Marianowo wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego, w tym m.in. budową zadaszonego podestu scenicznego. W ramach inwestycji wybudowana zostanie sala wiejska (pow. zabudowy 319,66 m2), zadaszona scena (pow. zabudowy 34,46 m2), nawierzchnie utwardzone: 203,98 m2 (nawierzchnia mineralno- żywiczna), 17,51 m2 (nawierzchnia betonowa), 137,51 m2 (bruk betonowy), 52,5 m2 (kratka trawnikowa). Zadanie obejmuje również rozbiórkę istniejącego budynku gospodarczego o pow. ok. 40 m2, rozbiórkę istniejącego ogrodzenia z siatki metalowej.
Budynek sali wolnostojący, parterowy z antresolą, bez podpiwniczenia. Forma budynku zwarta, przekryty dachem dwuspadowym bezokapowym o nachyleniu połaci 45 stopni krytym dachówką cementowo- włóknową. Parter zawiera część główną sali, zadaszony taras, sanitariaty, zaplecze gospodarcze, kotłownia. Na antresoli przewidziane pomieszczenie świetlicy środowiskowej. Potrzeby cieplne pokrywane z indywidualnej kotłowni- preferowane zastosowanie kotła na pellet piątej klasy spełniającego wymogi ecodesign o mocy zapewniającej pokrycie zapotrzebowania na ciepło obiektu sali wraz z przygotowaniem ciepłej wody użytkowej.
Obiekt sali wykonany w technologii tradycyjnej z zastosowaniem ścian murowanych trójwarstwowych (beton komórkowy, styropian, cegła klinkierowa). Ściany wzmocnione słupami żelbetowymi oraz ramami żelbetowymi stanowiącymi konstrukcję tarasu i ściany szczytowej. Ławy żelbetowe monolityczne, ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Schody wewnętrzne betonowe. Przekrycie budynku wykonać jako konstrukcję drewnianą. Komin z kształtek systemowych. Przeszklenia systemowe o profilach aluminiowych ciepłych, szklenie szkłem bezpiecznym. Wyposażenie budynku w instalację elektryczną, wentylacyjną, wodno- kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, instalacji odgromowej oraz przyłącza do sieci zewnętrznych i zbiornik bezodpływowy na ścieki. Kompleksowe przeprowadzenie prac wykończeniowych wewnętrznych oraz zewnętrznych.
Sala zostanie wyposażona w dźwig hydrauliczny wewnętrzny zapewniający dostęp do całego obiektu osobom niepełnosprawnym. W ramach zamówienia Wykonawca uzyska w imieniu Zamawiającego świadectwo UDT dopuszczające urządzenie dźwigu do użytkowania.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do uzyskania wszelkich opinii, decyzji i uzgodnień włącznie z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego decyzji pozwolenia na użytkowanie obiektu po jego realizacji oraz opracowaniem instrukcji ppoż. i wyposażenia obiektu w sprzęt gaśniczy. Termin realizacji zadania określony został wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na użytkowanie obiektu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45262310-7 - Zbrojenie
45262620-3 - Ściany nośne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Na sfinansowanie zamówienia, zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 1.800.000,00 zł., najkorzystniejsza oferta złożona została na kwotę: 1.944.000,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1944000,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2499360,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |