PRZEBUDOWY DRÓG POWIATOWYCH POLEGAJĄCE NA WYKONANIU CHODNIKÓW NA DROGACH POWIATOWYCH POWIATU JĘDRZEJOWSKIEGO POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY SŁUPIA.

Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00070068
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00070068/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-01 09:24
Lokalizacja
Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd347c80-ae3b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
299943379
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00070068 z dnia 2021-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWY DRÓG POWIATOWYCH POLEGAJĄCE NA WYKONANIU CHODNIKÓW NA DROGACH POWIATOWYCH POWIATU JĘDRZEJOWSKIEGO POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY SŁUPIA.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943379

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Okrzei 83

1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 386-14-26

1.5.8.) Numer faksu: 41 386-11-71

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpjedrzejow@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatjedrzejow.pl/bipkod/012/004/004/003

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpjedrzejow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWY DRÓG POWIATOWYCH POLEGAJĄCE NA WYKONANIU CHODNIKÓW NA DROGACH POWIATOWYCH POWIATU JĘDRZEJOWSKIEGO POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY SŁUPIA.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd347c80-ae3b-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00070068

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003353/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.30 Przebudowa drogi powiatowej Nr 0188T polegająca na wykonaniu chodnika w m. Wywła

1.1.31 Przebudowa drogi powiatowej Nr 0188T polegająca na wykonaniu chodnika w m. Nowa Wieś

1.1.35 Przebudowa drogi powiatowej Nr 0200T polegająca na wykonaniu chodnika w m. Rożnica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00047289/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.451.Rb.05.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 569664,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 0188T POLEGAJĄCA NA WYKONANIU CHODNIKA W M. WYWŁA OD KM 1+665 DO KM 1+920, DŁUGOSCI 255 MB.
1. Roboty przygotowawcze i ziemne
2. Podbudowa
3. Elementy ulicy
4. Roboty wykończeniowe
Szczegółowy zakres robót określa załączony kosztorys robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 200707,04 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 0200T POLEGAJĄCA NA WYKONANIU CHODNIKA W M. ROŻNICA OD KM 3+910 DO KM 4+200, DŁUGOSCI 290 MB.
1. Roboty przygotowawcze i ziemne
2. Podbudowa
3. Elementy ulicy
4. Roboty wykończeniowe
5. Poszerzenie jezdni
Szczegółowy zakres robót określa załączony kosztorys robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 186348,19 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 0188T POLEGAJĄCA NA WYKONANIU CHODNIKA W M. NOWA WIEŚ OD KM 7+813 DO KM 7+900 ORAZ OD KM 7+955 DO KM 8+095 , DŁUGOSCI 227 MB.
1. Roboty przygotowawcze i ziemne
2. Podbudowa
3. Elementy ulicy
4. Roboty wykończeniowe
Szczegółowy zakres robót określa załączony kosztorys robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 182609,58 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejszą ofertę złożyło przedsiębiorstwo:
Usługi Transportowe Piaskownia Kowalczyk Sylwester, ul. 3 Maja 165B, 28-400 Pińczów
Cena ofertowa: 145 751,93 zł brutto
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi 100 000,00 zł
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejszą ofertę złożyło przedsiębiorstwo:
Usługi Transportowe Piaskownia Kowalczyk Sylwester, ul. 3 Maja 165B, 28-400 Pińczów
Cena ofertowa: 144 814,05 zł brutto
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi 100 000,00 zł
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejszą ofertę złożyło przedsiębiorstwo:
Usługi Transportowe Piaskownia Kowalczyk Sylwester, ul. 3 Maja 165B, 28-400 Pińczów
Cena ofertowa: 121 584,27 zł brutto
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi 100 000,00 zł
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

2021-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane