Modernizacja budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Dobczycach

Gmina Dobczyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00074702
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00074702/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-07 22:23
Lokalizacja
Dobczyce, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-594b48c5-931e-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6811004443
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ PLASZCZAKKojszówka, PL · lot 0
233 742,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00074702 z dnia 2021-06-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Dobczycach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobczyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555424

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 26

1.5.2.) Miejscowość: Dobczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-410

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dobczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dobczyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Dobczycach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-594b48c5-931e-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00074702

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003933/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Dobczycach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00028039/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.236.2021.ANSU

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 278604,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i montażowych oraz dostaw koniecznych dla realizacji zadania pn. „Modernizacja budynku ŚDS przy ul. Jagiellońskiej”. Celem prac jest zabezpieczenie budynku przed penetracja wody gruntowej. Wzdłuż ścian budynku przewidziano wykonanie hydroizolacji ścian fundamentowych, wykonanie kanalizacji opadowej z rynien na poziomie zapewniającym grawitacyjne odprowadzenie wód do istniejącej kanalizacji opadowej oraz wykonanie drenażu poniżej ławy fundamentowej budynku z wykonaniem studni zbiorczej wraz z pompą do wody opadowej. Przewidziano zastosowanie systemu drenarskiego z rur PVC. W trakcie prac zostanie uzupełnione podbicie fundamentów od strony zewnętrznej oraz zostanie wykonana odbudowa zagospodarowania terenu zgodnie z dokumentacją . W ramach niniejszego zadania Wykonawca wykona także wszelkie prace tymczasowe i towarzyszące niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia oraz roboty odtworzeniowe, wszelkie inne czynności oraz dokumenty (w tym dokumentację powykonawczą) niezbędne do oddania robót do eksploatacji.Wymagania Zamawiającego do przedmiotu zamówienia oraz zakres robót zostały szczegółowo opisane w Części III niniejszej SWZ stanowiącej Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawierający: dokumentację projektową – projekt drenażu oraz projekt wykonawczy , pozwolenie na budowę dla zadania projekt zamienny budynku dawnej szkoły podstawowej przy ul. Jagiellońskiej 2 w Dobczycach sporządzony dla potrzeb lokalizacyjnych środowiskowego domu samopomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi,., Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) oraz pomocnicze przedmiary robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233732,45

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233732,45

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233732,45

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY PLASZCZAK ANDRZEJ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521100936

7.3.3) Ulica: KOJSZÓWKA 109

7.3.4) Miejscowość: Juszczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 34-231

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233742,95

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2021-06-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane