Wykonanie izolacji przeciwwodnych podziemia budynków 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie w systemie "Zaprojektuj i wybuduj"

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00070443
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00070443/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-01 11:38
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3575658c-8c8f-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8512543558
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

WIKTOR KOŻUCHOWSKISzczecin, PL · lot 0
3 800 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00070443 z dnia 2021-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie izolacji przeciwwodnych podziemia budynków 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie w systemie "Zaprojektuj i wybuduj"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810200960

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piotra Skargi 9-11

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-965

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 261455982

1.5.8.) Numer faksu: 261455982

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@109szpital.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.109szpital.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/109szpital

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie izolacji przeciwwodnych podziemia budynków 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie w systemie "Zaprojektuj i wybuduj"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3575658c-8c8f-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00070443

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003381/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie izolacji przeciwwodnych podziemia budynku szpitala

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00022202/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPoZP 5/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5873130,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie izolacji przeciwwodnych podziemia budynku głównego nr 1 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie z towarzyszącymi budynkami nr 11-15, 25-27 w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
Zakres prac obejmuje:
• Sporządzenie projektów: budowlanego i wykonawczych z uzyskaniem wymaganych uzgodnień i decyzji, pozwalających na realizację prac
• Realizację robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” w oparciu o sporządzoną przez Wykonawcę i uzgodnioną przez Zamawiającego dokumentację projektową
• Wykonanie prac budowlanych obejmujących :
o Wykonanie izolacji przeciwwodnych poziomych i pionowych
o Termoizolacja ścian fundamentowych
o Wykonanie opaski drenującej (opaska i drenaż opaskowy) wraz z wykonaniem cokołu budynku i podłączeniem do istniejącej instalacji kanalizacji deszczowej
Prace budowlane nie obejmują (pomimo wskazania w PFU) : hydroizolacji posadzek piwnic.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w następujących opracowaniach dołączonych do SWZ stanowiących załącznik nr 1:
1) Program funkcjonalno-użytkowy „Termomodernizacja 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie – Etap II” wykonany przez firmę VOSTOK DESIGN

WARUNKI WYKONAWSTWA I ODBIORU
1. Wymagany okres rękojmi oraz gwarancji nie krótszy niż 36 miesięcy od daty podpisania protokołu końcowego odbioru.
2. Prowadzenie robót wraz z robotami towarzyszącymi będzie miało miejsce w czynnych obiektach służby zdrowia, dlatego wykonawca jest zobowiązany do prowadzenia prac w sposób możliwie najmniej uciążliwy dla użytkowników obiektów.
3. Prace uciążliwe, wywołujące hałas ( kucie, wiercenie) oraz pylenie, w budynku głównym szpitala będą mogły być wykonywane w godzinach od 8.00 do 18.00 we wszystkie dni tygodnia, zgodnie ze szczegółowym harmonogramem prac uzgadnianym z Zamawiającym z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.
4. Wykonywanie robót budowlanych we wszystkich obiektach wymaga każdorazowo trwałego wydzielenia obszaru wykonywania robót, w sposób zabezpieczający przed wydostawaniem zanieczyszczeń na zewnątrz zabezpieczenia. Teren wykonywania prac budowlanych Wykonawca będzie zobowiązany codziennie, po zakończeniu pracy, uprzątnąć.
5. Bezpośredni nadzór nad robotami będzie sprawowany przez pracownika Wykonawcy. Zmiana osoby pełniącej tą funkcję, w stosunku do wykazu zawartego w ofercie, a także w trakcie trwania budowy, wymaga każdorazowo poinformowania Zamawiającego.
6. Wykonawca jest wytwórcą odpadów w myśl ustawy o odpadach z dnia 14.12.2012 r. (Dz.U.2020.797 t.j.). Do dokumentów odbiorowych wykonawca złoży karty przekazania odpadów.
7. Za termin wykonania zamówienia rozumie się datę podpisania protokołu odbioru końcowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3800000,00

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3800000,00

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3800000,00

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Wiktor Kożuchowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 320727651

7.3.3) Ulica: Szymanowskiego 13/9

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-416

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3800000,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane