Przebudowa dachów na pawilonie A w Zakładzie Karnym we Wronkach
Zakład Karny we Wronkach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00070731
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00070731/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-01 13:04
- Lokalizacja
- Wronki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58da4417-a66c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7631081000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00070731 z dnia 2021-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dachów na pawilonie A w Zakładzie Karnym we Wronkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny we Wronki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320302
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 1
1.5.2.) Miejscowość: Wronki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_wronki@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zk_wronki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zakład Karny
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dachów na pawilonie A w Zakładzie Karnym we Wronkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58da4417-a66c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00070731
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004184/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa dachów na Pawilonie A w Zakładzie Karnym we Wronkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00040375/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Rb/6/zp/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa dachów na pawilonie A w Zakładzie Karnym we Wronkach” z wymianą pokrycia dachowego wraz z pracami mu towarzyszącymi (wymiana uszkodzonych elementów więźby dachowej, obróbek blacharskich, wymiana rynien i rur spustowych, wymiana łat, impregnacja więźby środkiem zabezpieczającym biologicznym i przeciwogniowym), oraz inne prace i czynności niezbędne do kompletnego i prawidłowego wykonania remontu dachów oraz zmiany pokrycia przy uwzględnieniu aktualnego stanu dachów z elementami i wyposażeniem.
Wymiana pokrycia dachów winna być wykonana w jednym kompletnym systemie dachowym gwarantującym wymaganą trwałość, szczelność i bezpieczeństwo.
Konstrukcja dachu (parametry) pozostaje bez zmian.
Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z załączoną dokumentacją projektową.
Przy realizacji zamówienia należy zastosować materiały budowlane ujęte w dokumentacji projektowej lub równoważne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261410-1 - Izolowanie dachu
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z częściowym zniesieniem ograniczeń związanych z wprowadzeniem w życie przepisów Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2021r. poz. 814) wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. Zniesienie częściowe obostrzeń umożliwia przywrócenie zatrudnienia osób osadzonych, które stanowi zasadniczy środek oddziaływania resocjalizacyjnego. Prowadzenie oddziaływań penitencjarnych i resocjalizacyjnych skazanych poprzez organizowanie pracy sprzyjającej zdobywanie kwalifikacji zawodowej jest podstawowym, określonym ustawowo zadaniem Służby Więziennej. W związku z powyższym Zamawiający ocenia dalsze trwanie postępowania jako niezasadne.| 2021-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |