RZP.271.06.2021 Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na terenie Gminy Łomianki

Gmina Łomianki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00076404
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00076404/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-09 09:41
Lokalizacja
Łomianki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c77ebbc3-97ad-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
1181768394
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

South Stream SAKotorydz, PL · lot 0
1 200 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00076404 z dnia 2021-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RZP.271.06.2021 Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych
na terenie Gminy Łomianki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 115

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 888 98 05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@poczta.lomianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne/lista-postepowan-2021

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lomianki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

RZP.271.06.2021 Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych
na terenie Gminy Łomianki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c77ebbc3-97ad-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00076404

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000996/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznej dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00029421/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.06.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na terenie Gminy Łomianki.
2. Kod zamówienia CPV:
45233142-6 – Roboty w zakresie naprawy dróg
45233141-9 – Roboty w zakresie konserwacji dróg
3. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwa zadania obejmujące:
1) Zad nr 1 - Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych przy użyciu recyklera
a) o grubości do 5 cm
b) o grubości ponad 5 cm
2) Zad nr 2 - Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych emulsją asfaltową z grysami przy użyciu remontera (dwukrotne powierzchniowe utrwalenie)
4. Krótki opis prac:
1) ad. Zad. 1.
a) wycięcie uszkodzonych miejsc z nadaniem regularnych kształtów
b) oczyszczenie uszkodzonych miejsc oraz uprzątnięcie rumoszu
c) skropienie dna oraz krawędzi wyboju emulsją asfaltową
d) rozścielenie mieszanki mineralno-bitumicznej w jednej lub dwóch warstw
(w zależności od głębokości wyboju )
e) zagęszczenie mechaniczne poszczególnych warstw ułożonej mieszanki
f) uszczelnienie emulsją asfaltową połączenia starego i nowego asfaltu
2) ad. Zad. 2.
a) oczyszczenie i osuszenie naprawianego uszkodzenia
b) skropienie ubytku/spękania remontowanej nawierzchni emulsją
c) wypełnienie grysem
d) ponowne skropienie emulsją i zasypanie grysem do uzyskania niwelety drogi
e) zagęszczenie mechaniczne
5. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, oraz pozostałe Załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141,45

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332,10

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141,45

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: South Stream SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231188501, 141948014

7.3.3) Ulica: Piaseczyńska 16

7.3.4) Miejscowość: Kotorydz

7.3.5) Kod pocztowy: 05-555

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1200000,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-31
2021-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane