Dostawa rękawic diagnostycznych i chirurgicznych dla Krapkowickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Krapkowickie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00072343
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-02 13:25
- Lokalizacja
- Krapkowice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1990080635
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Rękawice
Wykonawcy
3 przyznane
MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
561 600 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
115 344 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
115 344 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.