Remont budynku Urzędu Miasta przy ul. 7 Dywizji 14 w Lubaniu w zakresie dostosowania do obowiązujących przepisów p.poż.
Gmina Miejska Lubań
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00072352
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00072352/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-02 13:27
- Lokalizacja
- Lubań, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a47200c0-a66e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6131568359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00072352 z dnia 2021-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Urzędu Miasta przy ul. 7 Dywizji 14 w Lubaniu w zakresie dostosowania do obowiązujących przepisów p.poż.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Lubań
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821380
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 7 Dywizji 14
1.5.2.) Miejscowość: Lubań
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +48756464499
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: boi.um@miastoluban.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.luban.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.miastoluban.pl/urzad,m,10439,ogloszenia.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku Urzędu Miasta przy ul. 7 Dywizji 14 w Lubaniu w zakresie dostosowania do obowiązujących przepisów p.poż.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a47200c0-a66e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00072352
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000565/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Dostosowanie budynku UM przy ul. 7-Dywizji 14 do zaleceń KPPSP w Lubaniu w zakresie p.poż.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00040265/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Remont budynku Urzędu Miasta przy
ul. 7 Dywizji 14 w Lubaniu w zakresie dostosowania do obowiązujących przepisów p.poż.”
W ramach zadania zostaną wykonane następujące prace remontowo - budowlane:
1) Montaż drzwi w klasie EI 30 – rys. nr 8 (część zajmowana przez bank)
2) Wymiana drzwi bezklasowych na EIS 30 – rys. nr 8 - korytarz od placu parkingowego, rys. nr 9 – wejście do biura z klatki schodowej, rys. nr 10 – wejście do biura z klatki schodowej.
3) Wymiana drzwi zewnętrznych z osadzeniem nadproży – rys. nr 8
4) Zabudowa klatki schodowej – ścianka REI 60, drzwi EIS 30 – rys. nr 8
5) Zabudowa klatki schodowej – montaż drzwi EIS 30 – rys. nr 9, 10
6) Wymiana okien na witryny EIS 60 w ścianie oddzielenia ppoż – rys. nr 9, 10, 11
7) Przebudowa klatki schodowej z zamurowaniem i wykonaniem nowych otworów drzwiowych wraz z nadprożem – rys. nr 10, 11, 14, 15, 16
8) Demontaż ścianki murowanej i drzwi poddasza, wykonanie ścianek REI 120 i drzwi EI 30 – rys. nr 10, 11, 16
9) Wykonanie otworu w stropie i dachu oraz wykonanie tunelu klapy dymowej ze ścianek REI 120 z przeniesieniem drzwi – rys. nr 11
10) Montaż klapy dymowej z systemem oddymiania grawitacyjnego – rys. nr 10, 11, 13
11) Obudowa szybu wentylacyjnego ścianką REI 120 – rys. nr 11
12) Budowa instalacji hydrantowej z hydrantami DN25 i DN52 – rys. nr 7, 8, 9,10, 11
13) Budowa systemu sygnalizacji pożarowej
14) Montaż awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego na klatkach schodowych i korytarzach.
15) Malowanie belek I220 dźwigarów dachowych farba ogniochronną do klasy R30
16) Malowanie pomieszczeń oraz klatki schodowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45262522-6 - Roboty murarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |