Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych – roboty izolacyjne dachu i tarasów w budynku Prokuratury Krajowej w Warszawie, w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Prokuratura Krajowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00071366
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00071366/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-02 08:31
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cc5f672-acca-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5213725847
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00071366 z dnia 2021-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych – roboty izolacyjne dachu i tarasów w budynku Prokuratury Krajowej w Warszawie,
w formule „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Krajowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363918998
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Postępu 3
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-676
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: baf@pk.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pk.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych – roboty izolacyjne dachu i tarasów w budynku Prokuratury Krajowej w Warszawie,w formule „zaprojektuj i wybuduj”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cc5f672-acca-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00071366
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00013745/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Roboty izolacyjne dachu i tarasów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00050304/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PK XF 261.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 526200,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na naprawie i uszczelnieniu pokrycia dachowego oraz naprawie izolacji tarasów w budynku Prokuratury Krajowej przy ul. Postępu 3 w Warszawie (w formule "zaprojektuj i wybuduj"). Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określa Projekt umowy - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Program funkcjonalno-użytkowy – Załącznik nr 1 do SWZ (Załącznik nr 1 do Projektu umowy). Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej obiektu, w którym świadczona będzie usługa. Wykonawcy zgłaszają chęć przeprowadzenia wizji lokalnej, kierując swoje wnioski na adres e-mail: baf@pk.gov.pl Przed rozpoczęciem wizji, przedstawiciele Wykonawców obowiązani będą do potwierdzenia swojej tożsamości (okazanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość). Przed rozpoczęciem wizji lokalnej osoby uczestniczące złożą zobowiązanie do zachowania poufności (wzór zobowiązania stanowi załącznik nr 8 do Umowy). Oferta Wykonawcy, który nie uczestniczył w wizji lokalnej zostanie odrzucona.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261920-9 - Konserwacja dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie jeżeli nie złożono żadnej oferty.W terminie składania ofert tj. do dnia 31 maja 2021 r. do godz. 11:00 nie złożono żadnej oferty .
Uwzględniając powyższe, ww. zamówienie podlega unieważnieniu.
| 2021-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |