Wykonanie prac rewaloryzacyjnych wybranych czterech sal, znajdujących się na II kondygnacji Narodowego Muzeum Techniki w Gmachu G budynku Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
NARODOWE MUZEUM TECHNIKI W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00071253
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00071253/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-01 17:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e847f465-b6fe-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5252717817
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00071253 z dnia 2021-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac rewaloryzacyjnych wybranych czterech sal, znajdujących się na II kondygnacji Narodowego Muzeum Techniki w Gmachu G budynku Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWE MUZEUM TECHNIKI W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367866962
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Defilad 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-901
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nmt.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nmt.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://nmt.waw.pl/zamowienia-publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac rewaloryzacyjnych wybranych czterech sal, znajdujących się na II kondygnacji Narodowego Muzeum Techniki w Gmachu G budynku Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e847f465-b6fe-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00071253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008814/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rewaloryzacja wybranych czterech sal, znajdujących się na II kondygnacji Narodowego Muzeum Techniki w Gmachu G budynku Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056711/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP.2.05.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 292207,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac rewaloryzacyjnych wybranych czterech sal, znajdujących się na II kondygnacji Narodowego Muzeum Techniki w Gmachu G budynku Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, określonych w załączniku nr 8 do SWZ. W szczególności zakres prac obejmuje wykonanie prac renowacyjnych:
1) Elementów drewnianych: podłóg drewnianych, cokołów przypodłogowych, stolarki okiennej wraz z parapetami, stolarki drzwiowej;
2) Elementów tynkarskich: ścian i sufitów;
3) Sztukaterii: Fasety, obramowania na suficie;
4) Elementów metalowych: Osłony otworów wentylacyjnych i grzejnikowych;
5) Elementów oświetlenia: lamp sufitowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212313-3 - Roboty budowlane w zakresie muzeów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 17.05.2021 roku Zamawiający wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego. Termin składania ofert został wyznaczony na 31.05.2021 r. na godz. 11:00.W wyznaczonym terminie wpłynęła jedna oferta. Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, wynosi 359.414,89 zł brutto. Cena określona
w jedynej złożonej ofercie wynosi 492.199,99 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Mając powyższe na względzie zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 3 ustawy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492199,99
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 492199,99
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |