Zakup i dostawa leków dla potrzeb Apteki szpitalnej
SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00072276
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-02 13:12
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7921805587
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutycznePłyny dożylneRóżne produkty lecznicze
Wykonawcy
6 przyznanych
'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
546 570,6 PLNSANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
56 333,34 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
32 024,48 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
41 184,01 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
546 570,6 PLNJANSSEN-CILAG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
330 148,01 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.