Przebudowa drogi powiatowej Nr 1434L na odcinku dr. krajowa 48 - Ułęż
Zarząd Dróg Powiatowych w Rykach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00073630
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00073630/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-07 10:36
- Lokalizacja
- Ryki, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b375621-8654-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5060019023
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00073630 z dnia 2021-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1434L na odcinku dr. krajowa 48 - Ułęż
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Rykach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029636
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Ryki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 818652394
1.5.8.) Numer faksu: 818653169
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpryki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpryki.e-biuletyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdpryki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami i utrzymanie dróg powiatowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1434L na odcinku dr. krajowa 48 - Ułęż2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b375621-8654-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00073630
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002204/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1434L na odcinku dr. krajowej nr 48 – Ułęż”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00018414/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP/PN/3/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 777107,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi powiatowej Nr 1434L na odcinku od drogi krajowej nr 48 do miejscowości Ułęż.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Poszerzenia jezdni do 6m
• Wykonanie koryta gł. 45cm
• Podbudowa z piasku stabilizowanego cementem Rm=2,50MPa, gr. 20 cm po zagęszczeniu
• Podbudowa z kruszyw naturalnych, gr. 20 cm po zagęszczeniu
• Podbudowa z mieszanek mineralno-bitumicznych, gr. 4cm po zagęszczeniu
2) Nawierzchnia jezdni
• Frezowanie nawierzchni bitumicznej do 4 cm
• Oczyszczenie i skropienie nawierzchni
• Wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno bitumiczną w ilośći śr. 75 kg/m2
• Wykonanie warstwy wiążącej gr. 4c
• Wykonanie warstwy ścieralnej gr. 3cm
3) Pobocza jezdni
• Wykonanie poboczy z kruszyw łamanych gr. 10 cm po zagęszczeniu
• Plantowanie poboczy z uzupełnieniem materiałem miejscowym
4) Oznakowanie poziome
• Wykonanie oznakowania poziomego chemoutwrdzalnego grubowarstwowego (linie segregacyjne - kolor biały, wibro pasy - kolor czerwony)
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru robót określają:
• Projekt budowlany stanowiący załącznik nr 9 do SWZ,
• Przedmiar robót stanowiący załącznik nr 10 do SWZ,
• Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiąca załącznik nr 11 do SWZ,
• Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 907988,40
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 936563,14
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 907988,40
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SP. Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 811-153-23-71
7.3.3) Ulica: UL. DOKTORA PERZYNY 84A
7.3.4) Miejscowość: ZWOLEŃ
7.3.5) Kod pocztowy: 26-700
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 907988,40
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w terminie do 6 (sześciu) miesięcy od dnia podpisania niniejszej umowy tj. do 20 listopada 2021 roku.| 2021-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |