Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Pawłowie
Gmina Rejowiec Fabryczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00066494
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00066494/03
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-27 13:07
- Lokalizacja
- Rejowiec Fabryczny, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eba09d1e-8c86-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5632158413
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00066494 z dnia 2021-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Pawłowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rejowiec Fabryczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska
1.5.2.) Miejscowość: Rejowiec Fabryczny
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-170
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 082 5664-121
1.5.8.) Numer faksu: 082 5664-211
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ug.rejowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ug.rejowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.ug.rejowiec.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Pawłowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eba09d1e-8c86-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066494
2.6.) Wersja ogłoszenia: 03
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010495/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pawłowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w ramach osi Priorytetowej 5 Efektywność energetyczna sektora publicznego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00022792/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Rpi.271.1.Tsz.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 661232,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej w Pawłowie w Gminie Rejowiec Fabryczny. Zamówienie jest współfinansowane ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 5 Efektywność i gospodarka niskoemisyjna, Działanie 5.2 Efektywność energetyczna sektora publicznego.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- zrealizowanie całego zakresu prac opisanych w dokumentacji projektowej w tym między innymi:
- roboty rozbiórkowe, w tym rozebranie pokrycia dachowego i więźby dachowej
- wzmocnienie krokwi, pokrycie dachu blachą powlekaną, wykonanie orynno-wania,
- docieplenie ścian zewnętrznych, wykonanie tynków/ elewacji
- wykonanie podłoży i posadzek,
- wymiana stolarki,
- docieplenie stropu nad piętrem,
- montaż przewodu wentylacyjnego
- demontaż opraw oświetleniowych, gniazd i puszek, rozgałęźników instalacyj-nych, przewodów
- wykonanie tras kablowych, montaż skrzynek i rozdzielnic skrzynkowych, do-posażenie nieistniejących rozdzielni,
- wykonanie nowej instalacji oświetlenia ogólnego, ewakuacyjnego oraz kierunkowego,wykonanie instalacji elektrycznej;
- wykonanie instalacji elektrycznej na potrzeby sanitarne;
- demontaż istniejącej instalacji c.o. i wykonanie nowej instalacji c.o.
- wykonanie instalacji c.w.u.
- wykonanie instalacji solarnej,
- modernizacja kotłowni;
- wykonanie robót remontowo-budowlanych.
1.Wykonanie prac towarzyszących w tym naprawa lub wymiana posadzek, parkietów, uzupełnienie uszkodzonych tynków, malowanie ścian i sufitów zabrudzonych lub zanieczyszczonych podczas prowadzonych prac.
2.Dokonanie na własny koszt renowacji zniszczonych lub uszkodzonych w wyniku prowadzonych prac pomieszczeń, obiektów, fragmentów terenu dróg, nawierzchni lub instalacji oraz elementów obiektu i urządzeń niebędących przedmiotem zamówienia.
3.W związku z prowadzeniem robót budowlanych w funkcjonującym budynku należy zapewnić takie etapowanie prac, aby przy zachowaniu wszelkich wymogów technologicznych zabezpieczyć bezpieczne funkcjonowanie placówki i realizację zajęć szkolnych oraz prowadzić roboty budowlane w sposób nie utrudniający funkcjonowania tego budynku. Korzystanie z dostawy energii elektrycznej, wody i kanalizacji powinno odbywać się cały czas bez zakłóceń w godzinach pracy placówki. Wyłączenia tych urządzeń powinny odbywać się poza godzinami pracy lub po uprzednim uzgodnieniu z dyrektorem placówki. Zaleca się wykonywanie najbardziej uciążliwych robót w okresie wakacyjnym.
4.Wykonanie inwentaryzacji obiektu pod kątem występowania potencjalnych siedlisk i miejsc niebezpiecznych dla ptaków i nietoperzy, a także miejsc zajętych poprzez te zwierzęta, określenia gatunków i ich liczebności zgodnie z wytycznymi dla ornitologów i chiropterologów . (na podstawie art. 52 ustawy o ochronie przyrody oraz § 6 rozporządzenia Ministerstwa środowiska w sprawie ochrony gatunkowej zwierząt
5.Określenie wymagań dotyczących zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na podstawie umowy o prace:
6.Zamawiający stosownie do art. 95 ust 1 Pzp, wymaga aby czynności związane z wykonywaniem wszystkich robót objętych zamówieniem wskazane i opisane w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budow-lanych (dot. tzw. pracowników fizycznych), których wykonanie polega na wykony-waniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (j.t. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 z późn. zm.), były wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę na podstawie stosunku pracy.
7.Obowiązek ten dotyczy również Podwykonawców – Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w każdej umowie o podwykonawstwo stosowne zapisy zobowiązujące Podwykonawców do zatrudnienia na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących wskazane wyżej czynności. Szczegółowe zasady dokumentowania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy ww. osób oraz kontrolowanie tego obowiązku przez Zamawiającego i przewidziane z tego tytułu sankcje określone są we wzorze umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
8.Wykonawca lub Podwykonawca zatrudni osoby te na okres niezbędny do wykonania danych czynności. W przypadku rozwiązania stosunku pracy przez pracownika lub pracodawcę przed zakończeniem tego okresu, Wykonawca jest obowiązany do zatrudnienia na to miejsce inną osobę.
9.Powyższe wymaganie nie dotyczy czynności wykonywanych przez osobę/y prowadzącą/e jednoosobową działalność gospodarczą.
10.Czynności nadzoru nad wykonywaniem przedmiotowych prac realizowane przez personel Wykonawcy (osoby kierujące budową/robotami) nie podlegają rygorowi zatrudnienia na podstawie stosunku pracy. Powyższe dotyczy także dostawców materiałów.
11.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz STWiORB (zał. nr 1 do SWZ) oraz załącznik nr 6 – wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331100-9 - Kolektory słoneczne do produkcji ciepła
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262300-4 - Betonowanie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45410000-4 - Tynkowanie
45421132-8 - Instalowanie okien
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 693227,23
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 801523,47
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 693227,23
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POL - BUD Jacek Poleszak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7132298885
7.3.3) Ulica: Kwiatowa 29
7.3.4) Miejscowość: Dys
7.3.5) Kod pocztowy: 21-003
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
część sanitarna - GMT GAZ Sp. z o.o
część elektryczna - Fiber Connections Anna Śpiewak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 693227,23
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |