„Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w m. Strzelna oraz budowa kanalizacji sanitarnej w m. Jeżów ul. Sobieskiego”
GMINA JEŻÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00075461
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00075461/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-08 12:43
- Lokalizacja
- Jeżów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56b2aa41-ba0e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8331109686
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00075461 z dnia 2021-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w m. Strzelna oraz budowa kanalizacji sanitarnej w m. Jeżów ul. Sobieskiego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JEŻÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148265
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kwiatowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Jeżów
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-047
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 46 875 53 71
1.5.8.) Numer faksu: +48 46 875 53 69
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jezow@jezow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jezow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.jezow.pl/?cid=2031.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w m. Strzelna oraz budowa kanalizacji sanitarnej w m. Jeżów ul. Sobieskiego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56b2aa41-ba0e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00075461
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011400/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w m. Strzelna oraz budowa kanalizacji sanitarnej w m. Jeżów ul. Sobieskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Gospodarka wodno – ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061422/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGiFS.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 181415,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I – Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w m. Strzelnapoprzez:
- w zakresie technologii:
1. demontaż istniejącego zestawu pomp sieciowych,
2. montaż nowego zestawu pomp sieciowych,
3. wymianę rurociągów technologicznych,
4. próby, rozruch, badanie wody.
- w zakresie branży elektrycznej:
1. demontaż istniejących zabezpieczeń pomp sieciowych,
2. podłączenie zestawu pomp II° przewodem YDY 5*10 mm2,
3. podłączenie zabezpieczenia zestawu II stopnia przed sucho – biegiem,
4. wykonanie wewnętrznej linii zasilającej (przyłącze wewnętrzne).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Dokumentacji i Przedmiarze Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 67194,85 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II – Budowa kanalizacji sanitarnej w m. Jeżów ul. Sobieskiegopoprzez:
1. budowę odcinka sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej,
2. budowę odcinka sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej,
3. budowę przepompowni ścieków,
4. budowy 2 przyłączy kanalizacji sanitarnej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Dokumentacji i Przedmiarze Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 114220,43 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych / Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 z późn. zm./ ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych / Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 z późn. zm./ ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2021-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |