Opracowanie kompletnych projektów budowlanych i wykonanie na ich podstawie robót budowlanych związanych z modernizacją infrastruktury oświetleniowej dróg publicznych na terenie Gminy Wołomin

Gmina Wołomin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00074959
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00074959/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-08 09:47
Lokalizacja
Wołomin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1a2d017-b31e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
1251333722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00074959 z dnia 2021-06-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie kompletnych projektów budowlanych i wykonanie na ich podstawie robót budowlanych związanych z modernizacją infrastruktury oświetleniowej dróg publicznych na terenie Gminy Wołomin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Wołomin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 763 30 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnych projektów budowlanych i wykonanie na ich podstawie robót budowlanych związanych z modernizacją infrastruktury oświetleniowej dróg publicznych na terenie Gminy Wołomin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1a2d017-b31e-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00074959

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005329/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Opracowanie dokumentacji projektowych i wykonanie robót budowlanych - modernizacja oswietlenia dróg publicznych na terenie Gminy Wołomin wymiana opraw wysokopręznych na oprawy ze żrodlem LED

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00052943/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnych projektów budowlanych (technicznych) i wykonanie na ich podstawie robót budowlanych związanych z modernizacją infrastruktury oświetleniowej dróg publicznych na terenie Gminy Wołomin polegających na wymianie istniejących wyeksploatowanych i nieefektywnych opraw wysokoprężnych na nowoczesne oprawy ze źródłami światła typu LED ”.
1. 1 W ramach wykonania przedmiotu umowy Wykonawca w szczególności:
1) wykona kompletną dokumentację projektową modernizacji infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Wołomin, dla lokalizacji wymienionych w Tabeli inwentaryzacyjnej stanowiącej Załącznik Nr 1C do specyfikacji, wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień, i na warunkach technicznych określonych przez gestora sieci elektroenergetycznej. Dokumentacja projektowa winna obejmować:
a) projekty budowlane (techniczne) wyniesienia układów pomiarowych ze stacji transformatorowych wraz z niezbędnymi uzgodnieniami,
b) projekty budowlane (techniczne) obejmujące modernizację oświetlenia ulicznego dla wszystkich punktów poboru,
2) wykona roboty budowlane polegające na modernizacji oświetlenia dróg publicznych na terenie Gminy Wołomin w zakresie wymiany istniejących wyeksploatowanych i nieefektywnych opraw wysokoprężnych na nowoczesne oprawy ze źródłami światła typu LED, zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową,
3) wykona dokumentację powykonawczą, na warunkach określonych w Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU),
4) przeniesie na Zamawiającego majątkowe prawa autorskie do dokumentacji projektowej, na warunkach określonych w Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU),
5) udzieli gwarancji na roboty budowlane, na warunkach określonych w Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU),
6) udzieli gwarancji na infrastrukturę towarzyszącą na warunkach określonych przez producenta,
7) Wykonawca protokolarnie przekaże do PGE Dystrybucja S.A. wszystkie elementy istniejącej infrastruktury będące ich własnością.

1.2 Zakres inwestycji obejmuje:
1) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej,
2) demontaż opraw oświetlenia ulicznego,
3) utylizację zdemontowanych opraw oświetlenia ulicznego nienadających się do dalszej eksploatacji,
4) montaż opraw oświetlenia ulicznego z autonomiczną redukcją mocy,
5) demontaż wszystkich wysięgników wraz z ich utylizacją,
6) montaż nowych wysięgników stalowych ocynkowanych,
7) wymianę zabezpieczeń słupowych na liniach kablowych,
8) wymianę zabezpieczeń na liniach napowietrznych,
9) wymianę zacisków odgałęźnych na liniach napowietrznych,
10) wymianę przewodów zasilających oprawy,
11) demontaż istniejących opraw parkowych,
12) montaż opraw parkowych,
13) montaż źródeł LED typu Retrofit w istniejących oprawach,
14) wyniesienie skrzynek sterujących poza stacje TRAFO,
15) montaż urządzeń do kompensacji mocy biernej pojemnościowej,
16) wykonanie geoinformatycznej inwentaryzacji powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art 255 ust. 3) przywołanej na wstępie ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę , którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty .
Zamawiający informuje, że na sfinansowanie tego zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę brutto 7 000 000,00 zł . W przedmiotowym postepowaniu wpłynęła 1 oferta, oferta ta przewyższa kwotę , którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, tym samym unieważnia powyższe postepowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8739274,23

2021-06-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane