Budowa samodzielnej kancelarii dla Leśnictwa Niewiadowo pod klucz.
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Goleniów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00074896
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00074896/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-08 09:22
- Lokalizacja
- Goleniów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-747c51a4-b879-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8560004753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00074896 z dnia 2021-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa samodzielnej kancelarii dla Leśnictwa Niewiadowo pod klucz.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Goleniów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539114
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Goleniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: +48914182459
1.5.8.) Numer faksu: +48914182919
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: goleniow@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://goleniow.szczecin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/goleniow/module/lista_przetargow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka Leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa samodzielnej kancelarii dla Leśnictwa Niewiadowo pod klucz.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-747c51a4-b879-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00074896
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00058777/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Budowa samodzielnej
kancelarii dla Leśnictwa Niewiadowo pod klucz”. Zadanie obejmuje budowę budynku kancelarii
leśnej w technologii drewnianej z prefabrykowanych elementów modułowych wraz z
zagospodarowaniem terenu oraz niezbędną infrastrukturą techniczną na działce nr 157 obręb
Niewiadowo gm. Goleniów.1) Zakres prac obejmuje wykonania robót budowlanych tj.: budowę
budynku kancelarii leśnictwa w technologii szkieletu drewnianego, dach w formie więźby
drewnianej dwuspadowej, kryty blachodachówką, ściany prefabrykowane w szkielecie
drewnianym wraz z pracami wykończeniowymi – pod klucz; budowę przyłączy:
elektroenergetycznego, wodociągowego, telekomunikacyjnego; budowę instalacji: sanitarnej,
wodociągowej, ogrzewania elektrycznego, wentylacji mechanicznej, elektroenergetycznej i
oświetleniowej, uziemiającej i odgromowej, teletechnicznej, przeciwwłamaniowego systemu
alarmowego. w ramach infrastruktury towarzyszącej należy wykonać drogę wewnętrzną, trzy
miejsca postojowe, dojścia do budynku, plac na pojemnik z odpadami, zbiornik na nieczystości
płynne (szambo) i ogrodzenie.2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony
został w dokumentacji projektowej stanowiącej załączniki od nr 1 do 1E do SWZ:a) Projekt
budowlany – załącznik nr 1 do SWZ:b) Projekt wykonawczy Konstrukcja - Załącznik nr 1A do
SWZ obejmujący: Projekt wykonawczy Architektura, aranżacja wnętrz Projekt wykonawczy
Instalacje sanitarne Projekt wykonawczy Instalacje elektryczne Projekt wykonawczy
Instalacje telekomunikacyjne Projekt wykonawczy Przyłącze wodociągowe Projekt
wykonawczy Zagospodarowanie działki nawierzchnie utwardzone c) Opinia geotechniczna załącznik
nr 1B do SWZd) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - załącznik nr 1C
do SWZ e) Przedmiary robót - załącznik nr 1D do SWZf) Uzgodnienia i decyzje - załącznik nr 1E
do SWZ tj: Decyzja nr 37/2020 z dnia 16.01.2020 r. (WAB.6740.866.06.2019.2020.MG Nr
25083) – pozwolenie na budowę – wydana przez Starostę Goleniowskiego; Warunki
techniczne przyłączenia do sieci wod-kan (GWiK\2748\1561\KP\DT|2019 z dnia 25.09.2019 r.;
Warunki techniczne przyłączenia so sieci elektroenergetycznej ENEA Operator SP. z o.o.
(42972/2019/OD3/ZR3); Decyzja nr 326 z dnia 09.12.2019 r. Burmistrza Gminy Goleniów –
zgoda na roboty budowlane polegające na budowie przyłącza wodociągowego w działce nr 156
ob. Geodezyjny Niewiadowo (WPNS.6872.294.2019.IT); Decyzja nr 318 o warunkach zabudowy z dnia 11.07.2019 r. wydana przez Burmistrza Gminy Goleniów
(WPNS.6730.178.2019.MSZ); Uzgodnienie lokalizacji zjazdu z dz. 156 Uzgodnienie projektu
przyłącza wodociągowegoUWAGA: przedmiot zamówienia nie obejmuje aranżacji wnętrz i
wyposażenia w meble.Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji
lokalnej oraz sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia
dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Przedmiotu zamówienia będzie realizowany w
miejscowości Niewiadowo działka nr 157, obręb Niewiadowo gm. Goleniów (72-100)
województwo zachodniopomorskie.Zamawiający działając zgodnie z art. 95 ust. 1 PZP, wymaga
zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób
wykonujących niżej wymienione czynności w zakresie realizacji zamówienia. Rodzaj czynności
związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie
stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie
realizacji zamówienia: roboty ogólnobudowlane roboty przy zagospodarowaniu terenu;
czynności operatorów maszyn i sprzętów budowlanych; roboty ziemnych; roboty fundamentowe;
roboty brukarskie; roboty instalacyjne; roboty elektryczne i teletechniczne; roboty montażowe;
roboty wykończeniowe, malarskie.Sposób weryfikacji zatrudnienia w/w osób, uprawnienia
Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z
zatrudnieniem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określone zostały w
projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.Zamawiający nie wymaga zatrudnienia na
podstawie umów o pracę osób wykonujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.
W trakcie realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca bezzwłocznie ma obowiązek
informowania Zamawiającego o szczególnych, prawdopodobnych, nie tylko o aktualnych ale i o
przyszłych wydarzeniach lub okolicznościach, które mogą niesprzyjająco wpłynąć na realizację
umowy lub ją opóźnić. Załatwienie wszystkich formalności i kosztów związanych z wykonaniem
przedmiotu zamówienia leży po stronie Wykonawcy.Wykonawca udzieli na: przedmiot
zamówienia gwarancji jakości i rękojmi za wady na wykonane roboty budowlane na okres
minimum 60 miesięcy licząc od dnia zakończenia realizacji przedmiotu umowy wskazanego w
protokole odbioru końcowego przedmiotu umowy lub więcej – w przypadku chęci uzyskania
przez Wykonawcę dodatkowych punktów przyznawanych w ramach jednego z kryteriów oceny
ofert tj. „Wydłużenie minimalnego (60 miesięcznego) okresu gwarancji jakości i rękojmi za wady”
(patrz rozdział 16 SWZ). Wykonawca przed składowaniem lub wbudowaniem (jeżeli Wykonawca
nie będzie ich składował) w obiekt określonego materiału lub urządzenia uzyska akceptację
Inspektora nadzoru, co do ich zgodności z dokumentacją projektową oraz przyjętym standardem
użytkowym.W ramach niniejszego zamówienia oraz ceny oferty Wykonawca zobligowany będzie
do wykonania oraz zapewnienia:a) sprawnej organizacji i zagospodarowania zaplecza
budowy,b) zapewnienie zgodnych z przepisami prawa warunków bhp i ppoż.,c) w przypadku
korzystania z podwykonawców koordynowania robót podwykonawców, ponosząc za nie pełną
odpowiedzialność,d) zapewnienie nadzoru technicznego nad realizowanym zadaniem, nadzoru
nad personelem w zakresie porządku i dyscypliny pracy,e) prawidłowego prowadzenia
dokumentacji budowy,f) wymagania dotyczące robót – wszystkie prace winny być zrealizowane
zgodnie z obowiązującymi przepisami, obowiązującymi normami, warunkami technicznymi i
sztuką budowlaną, przepisami bhp, ppoż. z zalecaniami inspektora nadzoru Zamawiającego,
oraz zgodnie z wymogami dokumentacji projektowej i wytycznymi SWZ.g) Wykonawca
zobowiązany jest do przywrócenia należytego stanu i porządku terenu budowy, a także (w razie
z korzystania) dróg, nieruchomości, urządzeń, obiektów itp., które Wykonawca naruszył przy
wykonywaniu przedmiotu zamówienia.h) Do wykonania zamówienia Wykonawca zobowiązany
jest użyć materiałów gwarantujących odpowiednią jakość, o parametrach technicznych i
jakościowych odpowiadających właściwościom materiałów przyjętych w dokumentacji
projektowej i dopuszczonych do stosowania. Przy wykonywaniu robót budowlanych Wykonawca
zastosuje wyroby budowlane wprowadzone do obrotu zgodnie z zasadami określonymi w
ustawie z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (tekst jedn. Dz. U. z 2020 poz. 215
ze zm.) oraz w przepisach wykonawczych do tej ustawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 07.06.2021 r. do godziny 11:00 nie złożonożadnej oferty.
Zgodnie z art. 255 pkt. 1) ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający
unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |