Zakup i montaż pieca co w Budynku Urzędu Miejskiego w Baborowie

Gmina Baborów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00074922
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00074922/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-08 09:35
Lokalizacja
Baborów, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e889175-b708-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7481506649
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty instalacyjne elektryczneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00074922 z dnia 2021-06-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zakup i montaż pieca co w Budynku Urzędu Miejskiego w Baborowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baborów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412817

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2a

1.5.2.) Miejscowość: Baborów

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-120

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 403 69 20

1.5.8.) Numer faksu: 77 403 69 28

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@baborow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.baborow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.miniportal.uzp.gov.pl, ogłoszenie i dokumenty do pobrania dostępne także na stronie: www.bip.baborow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i montaż pieca co w Budynku Urzędu Miejskiego w Baborowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e889175-b708-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00074922

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005091/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zakup i montaż pieca CO w budynku Urzędu miejskiego w Baborowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056765/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGP.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest zmiana sposobu użytkowania pomieszczenia gospodarczego na kotłownię gazową wraz z rozbudową wewnętrznej instalacji gazu oraz montażem kotła gazowego i kominów powietrzno – spalinowych na elewacji budynku Urzędu Miejskiego w Baborowie, przy ul. Ratuszowej 2a, na działce nr 1312/3.
Bryła budynku, w którym zajdzie planowana inwestycja jest na rzucie w kształcie litery L. Dach dwuspadowy. Ściany wykonane z cegły pełnej, ocieplone i obustronnie otynkowane.
Kotłownia zostanie wykonana w budynku administracyjnym Urzędu Miejskiego, na parterze. Obecnie jest to pomieszczenie gospodarcze, wydzielone z części korytarza ścianą ze szkła o PCV z drzwiami. Po przeprowadzonej zmianie sposobu użytkowania i montażu pieca gazowego ścianka zostanie zastąpiona ścianką p.poż wykonaną z płyt G-K o EI 60, wyposażona w drzwi o EI 60. Ponadto istniejące trzy okna zostaną wymienione na okna EI 30, bez zmiany ich parametrów wielkościowych.
Kominy zostaną wykonane jako stalowe, ocynkowane zamontowane na elewacji budynku urzędu przy pomocy systemów łączników. Nie będą posiadały własnego fundamentu. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245200,00

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289999,99

2021-06-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane