Dostawa materiałów opatrunkowych

Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00075206
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-06-08 11:09
Lokalizacja
Trzcianka, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7631439453
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Wykonawcy

8 przyznanych

'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
30 457,88 PLN
AUTENTI SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
304 747,04 PLN
AUTENTI SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
304 747,04 PLN
'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
30 245,9 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
10 565,42 PLN
'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
18 095,84 PLN
MARTA CHROMICZSZCZECIN, PL
11 890,8 PLN
CONVATEC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7530,86 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.