Wykonanie izolacji przeciwwodnej i docieplenia poddasza budynku Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zawieprzycach – część 1
Gmina Spiczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00081597
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00081597/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-14 10:54
- Lokalizacja
- Spiczyn, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd7cac87-a9a7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5050032832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00081597 z dnia 2021-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie izolacji przeciwwodnej i docieplenia poddasza budynku Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zawieprzycach – część 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Spiczyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019916
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spiczyn 10C
1.5.2.) Miejscowość: Spiczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-077
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 75-77-048
1.5.8.) Numer faksu: 81 75-77-048
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@spiczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spiczyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spiczyn.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie izolacji przeciwwodnej i docieplenia poddasza budynku Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zawieprzycach – część 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd7cac87-a9a7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00081597
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001646/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie izolacji przeciwwodnej i docieplenia poddasza budynku Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zawieprzycach – część 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00045581/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UZP.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ”Remont polegający na wykonaniu izolacji przeciwwodnej budynku Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zawieprzycach na dz. Nr ew. 1972/3, 1972/4, 2203 w m. Zawieprzyce, gm. Spiczyn” – część 1. Przedmiot zamówienia jest wpisany do Rejestru Zabytków pod numerem A/458.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
Część 1:
1) Izolację ścian fundamentowych i piwnicznych od strony piwnic
2) Izolację murów fundamentowych w pozostałej części
3) Rekonstrukcję muru oporowego piwnic
4) Izolację pozioma ścian konstrukcyjnych parteru niskiego
5) Wykonanie tynków renowacyjnych wewnętrznych
Szczegółowy zakres prac określa rozdział 3.3. Opisu technicznego podrozdziały 3.3.2.1; 3.3.2.2; 3.3.2.3; 3.3.2.4 ; 3.3.2.6 ; 3.3.2.7 ; 3.3.2.8 ; 3.3.2.10 (w zakresie naprawy orynnowania) ; 3.3.2.11; 3.3.2.12.
Część 2 (nie objęta przedmiotowym postępowaniem):
1) Docieplenie poddasza
Szczegółowy zakres prac określa rozdział 3.3. opisu technicznego podrozdziały 3.3.2.5, 3.3.2.9
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45442100-8 - Roboty malarskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2021-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |