Przebudowa ul. 3 Maja w Łańcucie wraz z murem oporowym w formule zaprojektuj i wybuduj
Miasto Łańcut
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00077329
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00077329/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-09 13:43
- Lokalizacja
- Łańcut, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26bb8196-b98a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8151631636
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00077329 z dnia 2021-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. 3 Maja w Łańcucie wraz z murem oporowym
w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łańcut
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581755
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Sobieskiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Łańcut
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um-lancut.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lancut.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://lancut.biuletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. 3 Maja w Łańcucie wraz z murem oporowymw formule zaprojektuj i wybuduj
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26bb8196-b98a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00077329
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000397/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa ul. 3 Maja w Łańcucie wraz z murem oporowym w formule zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061369/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WFZ.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie ul. 3 Maja w Łańcucie wraz z murem oporowym, chodnikiem oraz schodami. Zadanie realizowane jest w systemie „zaprojektuj i wybuduj” i obejmuje opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowejoraz wykonanie robót budowlanych obejmujących całość przedmiotowych prac. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja warunków zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2021-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |