Roboty budowlane pn.: Przebudowa sanitariatów i szatni w Liceum Ogólnokształcącym w Czersku.
POWIAT CHOJNICKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00075947
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00075947/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-08 14:51
- Lokalizacja
- Chojnice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a25f5846-b894-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5551917808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00075947 z dnia 2021-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane pn.: Przebudowa sanitariatów i szatni w Liceum Ogólnokształcącym w Czersku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CHOJNICKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351239
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: UL. 31 STYCZNIA 56
1.5.2.) Miejscowość: Chojnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: (52) 39 66 501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.chojnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.chojnice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/sp_chojnice/aukcje1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane pn.: Przebudowa sanitariatów i szatni w Liceum Ogólnokształcącym w Czersku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a25f5846-b894-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00075947
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000685/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa sanitariatów i szatni w LO w Czersku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00059172/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 221503,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane pn.:
Przebudowa sanitariatów i szatni w Liceum Ogólnokształcącym w Czersku.
Opis przedmiotu:
rozbiórka istniejących ścianek działowych w łazienkach i szatni,
rozbiórka okładzin posadzki,
rozbiórka całej armatury sanitarnej i elektrycznej,
wydzielenie zgodnie z obowiązującymi przepisami nowych kabin i przedsionków łazienek dla chłopców, dziewcząt i dla osób niepełnosprawnych,
wykonanie nowych wejść do łazienek,
montaż nowej armatury i wyposażenia łazienek,
wykonanie nowych okładzin ściennych, podłogowych i sufitowych,
wykonanie instalacji wentylacyjnej pomieszczeń,
wykonanie nowej instalacji c.o. w pomieszczeniach,
wykonanie nowej instalacji wod.-kan. z wymianą pionów i poziomów,
wykonanie nowej instalacji elektrycznej wraz z rozdzielnią wewnętrzną,
wykonanie oświetlenia ewakuacyjnego,
dostawa i montaż szafek dla uczniów (260 szt.)
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte w SWZ, Dokumentacji projektowej oraz Projektowanych Postanowieniach Umownych stanowiących załącznik do SWZ.
Roboty budowlano-instalacyjne należy prowadzić w sposób zapewniający ciągłość funkcjonowania szkoły. Szczególnie zwrócić uwagę na tydzień 23-27.08 br. gdy będą przeprowadzane matury poprawkowe.
Zestawienie powierzchni:
Przed przebudową:
Parter:
1. wc chłopców 16,19
2. wc dziewcząt 25,35
3. wc personelu damskiego 2,64
4. pomieszczenie gospodarcze 4,56
5. hol z szatnią 56,74
6. wc personelu męskiego 3,21
RAZEM 108,69
Po przebudowie:
1. wc chłopców 17,20
2. wc dziewcząt 27,65
3. wc dla niepełnosprawnych 9,85
4. pomieszczenie gospodarcze 6,76
5. hol z szatnia 50,60
RAZEM 112,06
Powierzchnia przed przebudową 108,69 m2
Powierzchnia po przebudowie 112,06 m2
Różnica 3,37 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44112310-4 - Ścianki działowe
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 ze zm.).Zgodnie z art. 255 pkt 1 w/w ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie:
Art. 255 ust. 1 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
W niniejszym postępowaniu na Przebudowa sanitariatów i szatni w Liceum Ogólnokształcącym w Czersku wpłynęła 1 oferta. Po odszyfrowaniu okazało się, że wykonawca omyłkowo złożył ofertę na inne postępowanie. W związku z powyższym postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |