Usługa praktycznego szkolenia lotniczego, na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) (...)IA1/U/21/8/MW
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00081195
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-14 07:26
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkół pilotażu
Wykonawcy
5 przyznanych
JAROSŁAW KOLENDAHrubieszów, PL
21 700 PLNSinope Sp. z o.o.Kraków, PL
23 778 PLNSinope Sp. z o.o.Kraków, PL
23 778 PLNEugeniuszem Piechoczkiem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą PIECHOCZEK EUGENIUSZ „AIRCONTACT”Pawłowice, PL
24 000 PLNMirosław JemielniakKraków, PL
12 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.