Przebudowa i remont dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego – przebudowa pobocza w pasie drogi powiatowej nr 3525Z w m. Stare Bielice”
Powiatowy Zarząd Dróg w Koszalinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00076853
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00076853/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-09 11:57
- Lokalizacja
- Manowo, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f2172b5-b3d7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6692216215
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00076853 z dnia 2021-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego – przebudowa pobocza w pasie drogi powiatowej nr 3525Z w m. Stare Bielice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330960575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Cisowa 21
1.5.2.) Miejscowość: Manowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-015
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 943407276
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiat.koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzd.powiat.koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_koszalin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie i administrowanie drogami w odniesieniu do dróg powiatowych w zakresie planowania, budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego – przebudowa pobocza w pasie drogi powiatowej nr 3525Z w m. Stare Bielice”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f2172b5-b3d7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00076853
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000843/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa i remont dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego - przebudowa pobocza w pasie drogi powiatowej nr 3525Z w m. Stare Bielice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00055189/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD 261.8.2021.GBP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 477774,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane stanowiące przebudowę pobocza w pasie drogi powiatowej nr 3525Zw m. Stare Bielice w związku z przebudową i remontem dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Zamówienie obejmuje przebudowę pobocza na trzech odcinkach o łącznej długości 2211 m. i szerokości 1m. Zakres robót ujęto w trzech projektach w których opisano roboty do wykonania dla każdego odcinka (etapu) tj. o długości 761,91m (etap I), 743,75m. (etap II), 705,21m.(etap III).
Konstrukcja pobocza (dot. wszystkich odcinków):
- istniejące podłoże gruntowe,
- stabilizacja gruntu na głębokość 18 cm Rm =2,5 MPa
- podbudowa zasadnicza grubości 15 cm z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie,
- podsypka cementowo – piaskowa 1:4 grubości 3 cm,
- kostka betonowa 10 x 20 cm, grubości 8 cm, wibroprasowana, niefazowa klasy 140
W/w konstrukcja zostanie ograniczona opornikami betonowymi 12x20 cm ułożonymi na ławie betonowej z oporem.
Uwaga (dot. etapu III)
Na istniejącym ciągu pieszym po przeciwnej stronie pobocza z kostki betonowej wybudowanego w ramach etapu III zadania zamontowanych zostanie 5 sztuk żeliwnych wpustów deszczowych jezdniowo – krawężnikowych C250 H220 o wym. 530x366x220mm oraz kolektor o długości 130m z rur PCV średnicy 160mm.
Roboty prowadzone będą zgodnie z opracowanym przez Wykonawcę projektem tymczasowej organizacji ruchu. Projekt winien zawierać wymagane przepisami uzgodnienia z zainteresowanymi stronami. Koszty opracowania projektu ponosi Wykonawca.
.Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót, dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące odpowiednio załączniki nr 8,9 i 10 do SWZ.
Ponadto warunki wykonania przedmiotu zamówienia określa wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 7 do niniejszej specyfikacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 596.000,00 PLN natomiast oferta z najniższą ceną złożona przez DOMAR Kazimierz DomarackiTatów 3, 76 – 039 Biesiekierz opiewa na kwotę 963.576,00 PLN
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 963576,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1048554,09
| 2021-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |