Przebudowa drogi gminnej Nr 180015k - ul. Broniewskiego w Dąbrowie Tarnowskiej

GMINA DĄBROWA TARNOWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00076988
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00076988/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-09 12:28
Lokalizacja
Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed6b5d22-ba23-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8711771055
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoWyrównywanie terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00076988 z dnia 2021-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 180015k - ul. Broniewskiego w Dąbrowie Tarnowskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA TARNOWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661145

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 34

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146442121

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dabrowatar.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dabrowatar.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/umdabrowatarnowska,m,342704,2021.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej Nr 180015k - ul. Broniewskiego w Dąbrowie Tarnowskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed6b5d22-ba23-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00076988

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003621/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej Nr 180015k – ul. Broniewskiego (360.000)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00062087/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKI.271.2.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 602589,42

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót, obejmować będzie m.in.:
Przebudowę drogi gminnej ul. Broniewskiego w Dąbrowie Tarnowskiej o długości 182 m tj.
- przebudowę jezdni,
- budowę chodnika,
- wykonanie zawrotki dla samochodów osobowych na końcu odcinka,
- przebudowa gazociągu,
- przebudowę stanowiska słupowego,
zgodnie z załącznikiem nr 1 Projektem budowlanym, załącznikiem nr 11 formularzami uproszczonych kosztorysów ofertowych, Załącznikiem nr 12 STWiORB.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, przedstawiają załączniki do niniejszej SWZ:
• Załącznik nr 1 Projekt budowlany,
• Załącznik nr 5 „Projektowane postanowienia umowy – wzór umowy”,
• Załącznik nr 11 Formularze uproszczonych kosztorysów ofertowych,
• Załącznik nr 12 STWiORB.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226
ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na postępowanie prowadzone w formie elektronicznej poprzez „MiniPortal UZP”, ogłoszone w dniu 24-05-2021 roku; pod nr 2021/BZP 00062087/01 w Biuletynie Zamówień Publicznych nie wpłynęła żadna oferta.
2021-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane