Przebudowa dróg i chodników w Gminie Olkusz – etap I
Gmina Olkusz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00077879
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00077879/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-10 07:36
- Lokalizacja
- Olkusz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b455c75-ba0d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6371998042
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00077879 z dnia 2021-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg i chodników w Gminie Olkusz – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olkusz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Olkusz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 326260163
1.5.8.) Numer faksu: 326260217
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@umig.olkusz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.olkusz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/olkusz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg i chodników w Gminie Olkusz – etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b455c75-ba0d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00077879
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000615/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa dróg gminnych – etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061870/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KBZ.271.2.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utwardzenie drogi dojazdowej w Zimnodole na dz. nr 431- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- profilowanie i zagęszczenie mechaniczne koryta
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw
- wyrównanie istniejącej podbudowy kruszywem kamiennym
- ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
- prace wykończeniowe i porządkowe
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 204708,16 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa ul. Nad Karczmą w Niesułowicach- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- wyrównanie istniejącej podbudowy kruszywem kamiennym
- ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
- prace wykończeniowe i porządkowe
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 79094,04 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa ulicy Żurawiej w Niesułowicach- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- profilowanie i zagęszczenie mechaniczne koryta
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw
- prace wykończeniowe i porządkowe
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 44482,96 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa ulicy Sosnowej w Olkuszu- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- profilowanie i zagęszczenie mechaniczne koryta
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw
- ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego
- ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
- prace wykończeniowe i porządkowe
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 327911,84 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa ulicy Widokowej w Olkuszu- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- profilowanie i zagęszczenie mechaniczne koryta
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw
- ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego
- ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
- prace wykończeniowe i porządkowe
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 460557,20 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa ulicy Polne Wzgórze w Olkuszu- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- profilowanie i zagęszczenie mechaniczne koryta
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw
- ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego
- ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
- prace wykończeniowe i porządkowe
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 294261,12 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa ulicy Pięknej w Olkuszu- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- wykonanie kanalizacji burzowej
- profilowanie i zagęszczenie mechaniczne koryta
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw
- ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego
- ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
- prace wykończeniowe i porządkowe
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 564996,44 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi gminnej na odcinku od Publicznej Szkoły Podstawowej do pętli autobusowej w Witeradowie- roboty przygotowawcze
- roboty rozbiórkowe oraz roboty ziemne
- ułożenie krawężników i obrzeży na ławie betonowej
- profilowanie i zagęszczenie mechaniczne koryta
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw
- odtworzenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
- ułożenie chodnika z kostki brukowej
- prace wykończeniowe i porządkowe
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 65105,78 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa dróg transportu rolnego- roboty przygotowawcze
- roboty rozbiórkowe oraz roboty ziemne
- profilowanie i zagęszczenie mechaniczne koryta
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
- prace wykończeniowe i porządkowe
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 279617,24 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi na dz. 362 w Zawadzie- roboty przygotowawcze
- roboty rozbiórkowe oraz roboty ziemne
- profilowanie i zagęszczenie mechaniczne koryta
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 333790,00 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa zaplecza parkingowego przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu- roboty przygotowawcze
- roboty rozbiórkowe oraz roboty ziemne
- ułożenie krawężników i obrzeży na ławie betonowej
- profilowanie i zagęszczenie mechaniczne koryta
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw
- ułożenie parkingu i ciągu pieszo-jezdnego z kostki brukowej
- zakup i montaż stojaków rowerowych
- zakup i montaż lamp oświetleniowych - solarnych
- prace wykończeniowe i porządkowe
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 104564,73 PLN
Część 12
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa chodnika na działkach nr 2120/6, 4977 w Olkuszu (ul. Żuradzka)- roboty przygotowawcze
- roboty rozbiórkowe oraz roboty ziemne
- ułożenie krawężników i obrzeży na ławie betonowej
- profilowanie i zagęszczenie mechaniczne koryta
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw
- ułożenie chodnika z kostki brukowej
- prace wykończeniowe i porządkowe
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 255179,68 PLN
Część 13
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja schodów przy MOSiR w Olkuszu- roboty przygotowawcze
- roboty rozbiórkowe oraz roboty ziemne
- ułożenie obrzeży i palisady betonowej na ławie betonowej
- profilowanie i zagęszczenie mechaniczne koryta
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw
- ułożenie chodnika (schodów) z kostki brukowej
- prace wykończeniowe i porządkowe
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 24188,15 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
Część 11
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
Część 12
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
Część 13
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dokonując zmiany ogłoszenia w BZP nie zmienił terminu składania ofert na platformie przeznaczonej do komunikacji i składania ofert. W związku z powyższym proces ofertowania zakończył się i otrzymał status „zakończono przyjmowanie ofert” co uniemożliwia złożenie ofert w niniejszym postępowaniu zainteresowanym wykonawcom
| 2021-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |