Modernizacja ulic na terenie Gminy Rokietnica polegająca na ułożeniu nakładek asfaltowych
Gmina Rokietnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00077718
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00077718/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-09 15:24
- Lokalizacja
- Rokietnica, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c679354-a97d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7772834884
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00077718 z dnia 2021-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ulic na terenie Gminy Rokietnica polegająca na ułożeniu nakładek asfaltowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rokietnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258543
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Golęcińska 1
1.5.2.) Miejscowość: Rokietnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-090
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 61 8960 601
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rokietnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.rokietnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rokietnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ulic na terenie Gminy Rokietnica polegająca na ułożeniu nakładek asfaltowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c679354-a97d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00077718
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002773/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa ul. Słonecznej w Kiekrzu, budowa ul. Leśnej w Napachaniu, budowa ul. Bystrej w Napachaniu, budowa ul. Kwiatowej w Kobylnikach, budowa ul. Parkowej w Żydowie, budowa ul. Sobockiej w Rostworowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00044334/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1013683,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie umocnienia nawierzchni w ramach przebudowy odcinków dróg na terenie gminy Rokietnica o łącznej długości ok 3161 mb w ramach zadań:
1. Budowa ulicy Słonecznej w Kiekrzu - 523 mb
2. Budowa ulicy Kwiatowej w Kobylnikach - 589 mb
3. Budowa ulicy Leśnej w Napachaniu - 310 mb
4. Budowa ulicy Bystrej w Napachaniu - 134 mb
5. Przebudowa ulicy Sobockiej w Rostworowie - 685 mb
6. Przebudowa istniejących pasów dróg dojazdowych
do gruntów rolnych – budowa ul. Tarnowskiej w m. Mrowino - 920 mb
W ramach inwestycji przewidziano umocnienie istniejących nawierzchni, mające na celu podwyższenie parametrów użytkowych i technicznych w zakresie nie wymagającym zmiany istniejących granic pasa drogowego. Przewiduje się wyrównanie istniejącego podłoża wraz z wyprofilowaniem poprzez nową warstwę kruszywa łamanego oraz ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Dodatkowo na wskazanych odcinkach należy wykonać umocnienie poboczy kruszywem łamanym oraz punktowo wykonać elementy odwodnienia lub organizacji ruchu. Szczegółowy zakres poszczególnych zadań został ujęty w dokumentacji przetargowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 983074,15
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1657837,87
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 983074,15
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wielobranżowy "TRANS-BRUK" Marek Begier
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 634162631
7.3.3) Ulica: Wiosny Ludów 58
7.3.4) Miejscowość: Nekla
7.3.5) Kod pocztowy: 62-330
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 983074,15
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-09| 2021-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |