Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla dróg gminnych miasta Ząbki

Miasto Ząbki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00077380
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-06-09 13:56
Lokalizacja
Ząbki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
1251332295
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

3 przyznane

AKONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipowo, Glinianka, PL
79 950 PLN
AKONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipowo, Glinianka, PL
79 950 PLN
AKONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipowo, Glinianka, PL
79 950 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.