Wykonanie elementów składowych sezonowego lodowiska, ich dostawa i montaż lodowiska na Rynku Starego Miasta w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego ... (kod zadania C/OM/VIII/P1/46)

Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00080139
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00080139/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-11 10:48
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27f6fe8e-b18f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5262519160
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami sportów zimowychRoboty budowlane w zakresie lodowiskInstalowanie urządzeń mrożących

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00080139 z dnia 2021-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie elementów składowych sezonowego lodowiska, ich dostawa i montaż lodowiska na Rynku Starego Miasta w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego ... (kod zadania C/OM/VIII/P1/46)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017189671

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rozbrat 26

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-429

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@aktywnawarszawa.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aktywnawarszawa.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://aktywnawarszawa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie elementów składowych sezonowego lodowiska, ich dostawa i montaż lodowiska na Rynku Starego Miasta w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego ... (kod zadania C/OM/VIII/P1/46)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27f6fe8e-b18f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00080139

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000402/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja lodowiska na Rynku Starego Miasta w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00052644/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP1/RB/9/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1044500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie elementów składowych sezonowego lodowiska, ich dostawa i montaż lodowiska na Rynku Starego Miasta w Warszawie w roku 2021 oraz jego demontaż w roku 2022 po zakończeniu sezonu zimowego wraz z transportem do magazynu Zamawiającego zlokalizowanego na terenie Warszawy w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja lodowiska na Rynku Starego Miasta” (kod zadania C/OM/VIII/P1/46).
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, dokumentacją projektową oraz Projektowanymi Postanowieniami Umowy, stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 1 i 2 do SWZ.
3.2 Zamawiający, ze względu na specyfikę zamówienia, zaleca aby wykonawcy dokonali oględzin obiektu przez złożeniem ofert w celu zapoznania się z warunkami wykonywania prac i realizacji transportu. Każdy z wykonawców ponosi pełną odpowiedzialność za skutki braku lub mylnego rozpoznania warunków realizacji niniejszego zamówienia.

3.2.1 Termin wizji lokalnej ustala się na dzień 19.05.2021 r. godz.: 10:00, zbiórka wykonawców odbędzie się w Ośrodku Stegny przy ul. Inspektowej 1 w Warszawie.
Miejsca wizji lokalnej:
- Plac wokół Pomnika Syrenki na Rynku Starego Miasta w Warszawie,
- Ośrodek Moczydło przy ul. Górczewskiej 69/73 w Warszawie,
- Ośrodek Stegny przy ul. Inspektowej 1 w Warszawie.

Przedstawiciele Wykonawców zainteresowani udziałem w wizji lokalnej zobowiązani są
w terminie do dnia 18.05.2021 r. do godz. 15:00, przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: zamowieniapubliczne@aktywnawarszawa.waw.pl zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko osoby, nazwę firmy wraz z adresem.

3.3 Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę pracowników wykonujących przedmiot zamówienia w trakcie realizacji zamówienia, z wyłączeniem osób sprawujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212223-5 - Roboty budowlane związane z obiektami sportów zimowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212211-8 - Roboty budowlane w zakresie lodowisk

45331231-4 - Instalowanie urządzeń mrożących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1440000,00

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1816956,00

2021-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane