Realizacja zadań pn.: Naprawa elewacji budynku M Klinicznego Centrum Medyczno– Terapeutycznego oraz elewacji ściany szczytowej budynku J, mieszczącego Kliniki Okulistyczne”
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00078367
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00078367/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-10 10:47
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39ca0479-bc78-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9551908958
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty elewacyjneStolarka budowlana
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00078367 z dnia 2021-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja zadań pn.: Naprawa elewacji budynku M Klinicznego Centrum Medyczno– Terapeutycznego oraz elewacji ściany szczytowej budynku J, mieszczącego Kliniki Okulistyczne”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
1.3.) Oddział zamawiającego: SPSK-2
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-111
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.koladynska@spsk2-szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spsk2-szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://zamowienia.spsk2-szczecin.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja zadań pn.: Naprawa elewacji budynku M Klinicznego Centrum Medyczno– Terapeutycznego oraz elewacji ściany szczytowej budynku J, mieszczącego Kliniki Okulistyczne”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39ca0479-bc78-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00078367
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00062619/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/220/22/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 241201,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1 – polega na naprawie elewacji budynku M Klinicznego Centrum Medyczno– Terapeutycznego Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie, w ramach inwestycji wykonania rozbudowy i przebudowy budynku Ośrodka Dializ na terenie SPSK-2, dla potrzeb medycyny transplantacyjnej – Etap II – zastępcze usunięcie wad.Szczegółowy opis zawarty został w SWZ i załącznikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44220000-8 - Stolarka budowlana
4.5.5.) Wartość części: 204245,32 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 polega na naprawie elewacji ściany szczytowej budynku J, mieszczącego Kliniki Okulistyczne, w związku z jej uszkodzeniem w wyniku zawalenia się drzewa.Szczegółowy opis zawarty został w SWZ i załącznikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44220000-8 - Stolarka budowlana
4.5.5.) Wartość części: 36956,13 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: Do dnia 08.06.2021 r. do godz. 09:00 nie została złożona żadna oferta.
Uzasadnienie prawne: postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1, w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: Do dnia 08.06.2021 r. do godz. 09:00 nie została złożona żadna oferta.
Uzasadnienie prawne: postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1, w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
| 2021-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |