Wykonanie prac remontowych w budynku PSP w Łaguszowie w ramach zadania: „Utworzenie w 2021r. nowych 8 miejsc opieki nad dziećmi do ukończenia 4go roku życia w formie klubu dziecięcego w Gm. Przyłęk".

GMINA PRZYŁĘK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00079979
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00079979/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-11 10:02
Lokalizacja
Przyłęk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c443680e-bd4f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8111757928
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty rozbiórkoweRoboty muroweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okładziny tynkowejInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie i wykładanie podłógMalowanie budynków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00079979 z dnia 2021-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowych w budynku PSP w Łaguszowie w ramach zadania:
„Utworzenie w 2021r. nowych 8 miejsc opieki nad dziećmi do ukończenia 4go roku życia w formie klubu dziecięcego w Gm. Przyłęk".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZYŁĘK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: BN

1.5.2.) Miejscowość: Przyłęk

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-704

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486773016

1.5.8.) Numer faksu: 486773001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@przylek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.przylek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przylek.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac remontowych w budynku PSP w Łaguszowie w ramach zadania:
„Utworzenie w 2021r. nowych 8 miejsc opieki nad dziećmi do ukończenia 4go roku życia w formie klubu dziecięcego w Gm. Przyłęk".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c443680e-bd4f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00079979

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002560/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wykonanie prac remontowych w budynku PSP w Łaguszowie w ramach zadania: „Utworzenie w 2021 r. nowych 8 miejsc (...) ".

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00065422/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 161111,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu prac remontowych w budynku PSP
w Łaguszowie w ramach zadania: „Utworzenie w 2021 r. nowych 8 miejsc opieki nad dziećmi do ukończenia 4-go roku życia w formie klubu dziecięcego w Gminie Przyłęk”.

Zakres robót:
- Remont i adaptacja sali lekcyjnej na salę zabaw
· zerwanie starej posadzki z desek na legarach
· wykonanie izolacji, podłoży pod nową posadzkę
· warstwa samopoziomująca
· wykładzina elastyczna obiektowa typu Tarkett gr. 2 mm
· okładziny ścian z GK
· gładzie gipsowe na sufitach
· malowanie pomieszczenia
· montaż drzwi
· wymiana instalacji elektrycznej, okablowanie, łączniki, gniazda, punkty świetlne
· wymiana instalacji c.o. - rury i grzejniki
· wykonanie zabudowy grzejników

- Remont i adaptacja sali lekcyjnej na sportową
· zerwanie starej posadzki z desek na legarach
· wykonanie izolacji, podłoży pod nową posadzkę
· warstwa samopoziomująca
· wykładzina elastyczna obiektowa sportowa gr. 9 mm
· okładziny ścian z GK
· gładzie gipsowe na sufitach
· malowanie pomieszczenia
· montaż drzwi
· wymiana instalacji elektrycznej, okablowanie, łączniki, gniazda, punkty świetlne
· wymiana instalacji c.o. - rury i grzejniki
· wykonanie zabudowy grzejników

- łazienka dla małych dzieci
· zerwanie starej posadzki z płytek z podbudową i izolacjami
· wykonanie izolacji, podłoży pod nową posadzkę
· nowa posadzka z płytek
· demontaż instalacji sanitarnego i osprzętu oraz armatury
· wykonanie nowej instalacji wod - kan i co
· ściany działowe GK
· licowanie ścian glazurą
· montaż drzwi i stolarki kabin wc
· montaż sufitu podwieszonego
· wymiana instalacji elektrycznej, okablowanie, łączniki, gniazda, punkty świetlne
· wykonanie zabudowy grzejników

- korytarze
· wymiana parapetów
· gładzie gipsowe na ścianach i sufitach
· wymiana instalacji c.o. i grzejników
· malowanie ścian
· wykonanie lamperii z tynku mozaikowego
· wymiana instalacji elektrycznej, osprzętu i punktów świetlnych
· wykonanie zabudowy grzejników

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262520-2 - Roboty murowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442110-1 - Malowanie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne: w postępowaniu wpłynęły dwie oferty - w obu przypadkach zaoferowane ceny przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia - 172 000,00 zł. Mając na uwadze powyższe Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.

Uzasadnienie prawne: zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (…)”.

Ponadto niniejsze postępowanie podlega unieważnieniu zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy.

Uzasadnienie faktyczne: w postępowaniu wpłynęły dwie oferty. W obu przypadkach oferty podlegają odrzuceniu.

Uzasadnienie prawne: zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli wszystkie złożone (…) oferty podlegały odrzuceniu”.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 204758,47

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249000,01

2021-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane